Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

23 Ekim ile 21 Kasım tarihleri arasında doğan kişilerin sahip olduğu burç Akrep burcudur. Akrep burcunun özellikleri hakkında bilgi edinmek isteyen herkese bu yazımızda bilgiler vererek onların da Akrep burcu hakkında bilgi edinmesini sağladık. En çok merak edilen de Akrep burcu erkeği hakkında bilgiler olmaktadır. Bizler yaptığımız Astrolojik çalışmalar sonucunda Akrep erkeğini tavlamak bayanların tüm merak ettiklerini ortaya koyduk. İşte Akrep burcu erkeğinin özellikleri…

Akrep Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

En Yüksek Pragmatizm Deresine Sahiptirler

 Akrep burcu erkekleri en çok kendi yararına olan durumları lehine çevirmek için uğraşırlar. Bu durum biz kadınlardan bazılarımızın hoşuna giderken, bazılarımızı nefret ettirecek duruma gelebilir. Ancak her zaman kendi iyiliğini düşünen dolayısıyla da kendisini hiçbir zaman ezdirmeyen bir erkeğin kollarında olmak istiyorsan Akrep burcu erkeği senin tercihin olmalıdır.

En Büyük Şüphecidirler

Şüphe konusunda da Akrep erkeğinin eline su dökülemez. Bu aslında pragmatist yaklaşmanın bir devamı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hep iyiliğini düşündüğünden dolayı iyiliğine olmayan bir durumun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda şüphe duyarlar ve güven konusunda çok tereddütlü yaklaşırlar. Tabi bu durum biz bayanların hoşuna gitmese bile sen yine de bir Akrep erkeğine aşık olduysan onu kendine göre yönlendirebilirsin.

Sert Duruşları Vardır

Kendisini tehlikeye atmak istemeyen bu haylazlar hep sert bir duruş sergilerler. Bu nedenle de sanki senin sevgine ihtiyacı yokmuş gibi davranabilir. Ancak buna aldırış etme. O içinden hep onu sevmen için dualar ediyordur. Asla onun sert duruşuna aldanma.

Zayıf Duruma Düşmekten Korkar

Kendisini zayıf ve aciz bir birey olarak görmek onun en fazla korktuğu durumlar arasında yer alır. Bu nedenle de sanki senin sevgine ihtiyacı yokmuş gibi davranır. Eğer onu çok seviyorsan pes etme. Eninde sonunda yelkenleri indirecektir.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Konusunda Nasıldır?

Akrep burcu erkeğinin aşk konusunda nasıl olduğunu merak ediyorsan hemen sana söyleyeyim. Öncelikle onunla aşk yaşamak için cesaretli olman gerekiyor. Aksi halde çabuk pes edersin. Çok kırılgan bir yapıya sahip olmaman lazım. Zaten o seni kendisini güçlü göstermek amacıyla sürekli kıracaktır. Aşkının peşinde olursan akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları konusunda sihirli anahtarı eline almış olursun.  Akrep burcu aşk konusunda dışarıdan sert içeriden masum karaktere sahiptir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği yorumları açısından değerlendirildiğinde bir ilişkide biz bayanlar tarafından çok popüler tercihlerimiz arasında yer almasalar da bazı hemcinslerimiz onlardan hoşlanabilir. Tabi böyle bir durumu sen de yaşıyorsan hemen erkeğinin nasıl kadınlardan hoşlandığını bilmen lazım. Eğer bir akrep erkeğine aşık olduysan kendini ona çok güçlü göstermemen lazım. Çünkü, onun karakterine göre o hep güçlü olmalıdır. Bu nedenle de çok güçlü kadınlardan asla hoşlanmaz. Her ne kadar kaliteli bir eğitim hayatın olsa da senin çalışmana izin vermeyebilir. Buna hazır mısın canım? J

Akrep Burcu Erkeği Tehlikeli Midir?

Akrep burcu erkeği tehlikeli midir? Sorusuna ben Evet diyebilirim, canım. Çünkü; güçlü bir karaktere sahip olmak için çoğu zaman uzun süreli ilişkilere sıcak bakmaz. Üstelik bir gecelik cinselliğin ardından seni bırakabilir de. Üstelik bu bırakma esnasında sen ona çoktan bağımlı olmuşsundur, bile. İşte canım bu tür sorunları yaşamamak ve üzülmemek için onu kendine mutlaka bağlamalısın. Eğer onu kendine çekip etkileyemezsen; üzülen tarafından sen olacağını şimdiden sana söyleyebilirim. Bu yorucu maratona hazır mısın tatlım? J

Akrep Burcu Erkeğinin Cinsel Tercihleri

Cinsellik deyince akla ilk başta Akrep burcu erkeği gelmektedir. Ona göre cinsellik bir güç simgesidir ve zayıf duruma düşmemek amacıyla tercih edilmektedir. Akrep burcu erkeği cinsellik konusunda zihinsel olarak fanteziler kurar. Bu fantezileri yavaş yavaş size de somut olarak uygulayacaktır. Emin ol canım; bu partnerinden çok fazla memnun kalacaksın.

Akrep Burcu Uyum Tablosu

Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu