Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Hayatınıza bir Akrep kadını girecekse ya da kendiniz bir Akrep kadınıysanız ve burcunuza dair özellikleri merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Yuyyu.Com olarak sizlere Akrep burcu kadının özellikleri konusunda bilgi verdik. Sitemizden okuyabileceğiniz konumuzdan Akrep kadını hakkında tüm detaylara ulaşabilirsin. Eğer sen de Akrep kadını ile bir ilişki yaşayacaksan öncelikle sana vereceğim ipuçlarını bilmen gerekiyor.

Akrep Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Farklı Kadınsı Özelliklere Sahiptir

En büyük özelliği baştan çıkarıcı bir yapısının olmasıdır. Ancak diğer kadınlar gibi hemen pembe rengine yönelmezler. Eğer bir renk tercihi olsa koyu kestane ya da şarap rengini tercih edecektir. Ancak bu renklerin de kadınsı bir renk olduğuna sizi ikna edecektir. Çünkü; kombinlerini oldukça kadınsı şekilde yapmaktadır.

Akrep Kadını Tüm Rollerini En İyi Şekilde Yapar

Eğer bir akrep kadını ile berabersen ona verilen tüm rollerin başarılı şekilde yerine getirildiğine şahit olacaksın. İyi bir eş, iyi bir anne olabilir. Çünkü; tüm sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirecektir.

Güzelliği ile Dikkat Çeker

Akrep kadını güzelliği ile dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Çünkü; o tıpkı bir şarap gibi yıllar geçtikçe güzelleşir. Bir erkeğin dikkatini çekebilecek en iyi burçlardan baş sırada yer almaktadır.

Akrep Kadınının Aşk Hayatı

Akrep burcu aşk konusunda oldukça istikrarlı bir yapıya sahiptir. Sadece bir bakışı bile sizi etkilemeye yetecektir. Onunla göz göze gelmen bile yeterli olabilir. Zaten az önce de dediğim gibi güzelliğiyle ön plana çıktığından seni aşık etmek için çok fazla uğraşmayacaktır.

Akrep Kadını Cinsel Yaşamı

Akrep kadını cinsellik konusunda da sizlere yeterli ihtirası sağlayabilecektir. Belki de; Yuyyu aracılığıyla tanışmanız gereken Akrep kadınlarıdır. Çünkü; tıpkı bir ateş gibi sizi adeta yakacaktır. Cinselliğe çok önem veren Akrep kadınları cinsellik olmadan bir hayat düşünemezler. Bu yüzden Akrep kadını unutulmaz sevgiliniz haline gelecektir.

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadınlarının hoşlandığı bazı özellikler vardır. Öncelikle onu tavlamak istiyorsanız inatçı olman gerekiyor. Tuttuğunu koparamayan erkekler onun hiç radarına girmez. Kendisi güçlü bir karaktere sahip olduğundan dolayı karşısındaki erkeğin de güçlü olmasını ister. Özellikle zor durumlardan hoşlanır. Hayatındaki zorluklar onu asla üzmez. Ayrıca hayatındaki başarıları elde etmede onları bir basamak olarak kullanır. Akrep kadını ne sever sorusuna verebileceğimiz yanıtlardan birisi de ihtirastır. İhtiras ve şehvet dolu bir kadın hayatında olsun istiyorsan onu tercih etmen lazım.

Akrep Kadınının Kariyer Planlaması

Akrep kadınının en büyük özelliği adaletli ve eşitlikçi bir yapıda olmasıdır. Bu yüzden de kariyer planlaması  yaparken genellikle polislik ya da dedektiflik mesleklerini tercih edebilir. Ancak bu meslekleri de tercih etmese bile hangi mesleği seçerse seçsin çok başarılı olur. Çünkü; çok inatçı yapısı vardır.

Akrep Burcu Uyum Tablosu

Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu