Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

23 Temmuz 22 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan burcu erkekleri birbirinden farklı özelliklere sahiptirler. Aslan burcu erkeğinin özellikleri diğer burçlara nazaran daha dikkat edilmesi gereken düzeydedir. Bu yüzden canım, eğer Aslan erkeği seviyorsan ve onu kendine aşık etmek istiyorsan; Yuyyu sana yardımcı olacak. Hazırladığım yazıda sana Aslan burcu erkeği yorumları hakkında bilgi vereceğim. Başarılı Astrologlardan derlediğim yorumlar sayesinde onu senin yapmayı başaracaksın

Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri

Dış Görünüşü ve Fiziksel Özelliklerine Bayılacaksın

Kendisine en çok bakan ve modaya dikkat kesilen nadir burçlar arasında Aslan burcu da bulunmaktadır. Aslan erkekleri giyimleri konusunda çok hassastırlar. Dış görünüşe çok fazla önem verdiklerinden dolayı kendilerinin de güzel giyinmelerini isteyerek modayı takip ederler. Aslan burcu erkeğinin takıntıları konusunda bilgi ver dersen; sana tek madde olarak giyim olduğunu söyleyebilirim.  Bu yüzden sen de giyimine özen gösteren bir bayan olmalısın. Fiziksel özelliklerine baktığımızda hemen gözlerine dişleri çarpar. Onun dişleri çok düzgündür ve kesinlikle bir yamukluk ya da çarpıklık göremezsin. Saçları gür yapıda, boyları ise; ortadır. Ancak bazı Aslan erkeklerinde kilo problemi vardır.

Uyumlu Bir Kişiliğe Sahiptirler

Aslan burcu erkekleri genellikle uyumludurlar. Dolayısıyla sosyalleşmede ve sosyal yaşantısını idare etmede pek fazla sorun yaşamazlar. Eğer arkadaş çevresinde bir sorun meydana geldiyse; bunu sert çıkışlarla çözmek istemez. Bunun yerine konuşarak ve daha ılımlı olarak çözüm üretmeye çalışır.

Onun için Mantık Çok Önemlidir

Bazı burçlar duygularını ön plana çıkardığında mantığını devre dışı bırakırlar. Ancak Aslan burcu erkeği için durum tam tersidir. Her ne kadar aşık olsa da ve o kişiye yakınlık hissetse de onun için mantık çok önemlidir. Bu yüzden de genellikle ilişkilerinde mantık çerçevesinde hareket eder. Bu noktada işin biraz zorlaşıyor, tatlım.

Liderlik Vasfına Sahiptir

Az önce de dediğim gibi sosyal yaşantısında iyi bir idareci olduğundan dolayı bu özelliği ona yeni bir özellik kazandırmıştır. Bu yeni özellik de liderlik vasfına sahip olmasıdır. Birilerini yönetmeyi, bazı kişilere emretmeyi ister. Yani; ilişkilerinde böyle cümlelerle karşı karşıya kalabilirsin.

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk konusunda pek fazla zorluk çekmez. Onun en büyük özelliği hoşlandığı bir kadını etkilemesidir. Yani; seven Aslan burcu erkeği ne yapar eder, o sevdiği kadını kendisine aşık eder. Bu yüzden bir Aslan erkeği ile arkadaşlık ettiğinde seni etkileyebileceğini ve kendisine bağlayabileceğini asla unutma. Aslan erkeği sevdiği kadını kendisine bağladıktan sonra derin bir OH çeker. Çünkü, artık rahatlamıştır. Bu rahatlık onun kendisini kıskanan kadınlardan hoşlanmayacağı anlamını da taşır. Seni elde ettikten sonra onu bir daha asla bırakamayacağından emindir. Liderlik vasfını devreye sokar ve sana adeta hükmetmeye başlar. Tabi bu hüküm sırasında sen onu kıskanırsan işler karışabilir. Sonuç olarak seni terk edebilir.

Bu yüzden Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye soruyorsan; hemen yanıtlayayım. Kendisini kıskanmayan kadınlar onu daha fazla kendisine çeker. Çünkü; eğer o sana aşık olduysa kesinlikle seni aldatmayacaktır ve daima sana sadık kalacaktır. Senin de ondan emin olmanı ve kıskanmamanı ister. Sevdiği kadını mutlu etmek için adeta kılı kırk yarar. Ne yapar eder her zaman sana farklı sürprizler hazırlar. Senin bir gülümsemen onun için dünyalara bedeldir. Bu yüzden Aslan erkeği ile bir aşk ilişkisine başladıktan sonra pek fazla tereddüt etmene ya da korkmana gerek yok. Onu, kıskanmamaya çalış gerisini ona bırak.

Aslan Burcu Erkeği Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Aslan burcu erkeği sevdiği kadınla bir cinsel ilişkide bulunmaktan oldukça mutluluk duyar. Onunla cinsellik yaşaman aynı zamanda ona güven de verir. Sevdiği kadının onu sevdiğini ve ona güvendiğini düşünür. Bu yüzden de sana daha fazla bağlanacağından ve sadakatinin artacağından emin olabilirsin. Sosyal ilişkilerinde ve aşk yaşantısında sahip olduğu liderlik vasfını cinsel ilişkilerinde de her zaman göstermeye çalışır. Onunla yatakta bir ilişki yaşarken kesinlikle kendisinin lider olmasını ister. Onun isteğine göre ve istediği şekilde ilişkinin ilerlemesini tercih eder. Ancak bunu yaparken de senin mutluluğunu kesinlikle göz ardı etmez. İpleri onun eline güvenip verebilirsin, tatlım.

Aslan Burcu Uyum Tablosu

Aslan Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Aslan Burcu

Aslan Burcu

Yay Burcu

Yay Burcu

Terazi Burcu

Terazi Burcu

İkizler Burcu

İkizler Burcu