Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

23 Temmuz 22 Ağustos tarihleri arasında doğan bir kadınla tanışmak üzereyseniz; Aslan kadını ile karşı karşıya kaldınız demektir. Adı gibi kendisi de baskın karaktere sahip olan Aslan burcu kadınının özellikleri hakkında bilgi almak için Yuyyu sana yardım edecek. Aslan kadının tüm özelliklerini sana açıklayacağım. Böylece sen de neyle karşı karşıya olduğunun farkına varabileceksin.

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

Fiziksel Özellikleri ve Moda ile İlişkileri

Aslan burcu kadını güzel midir diye soran erkekler için hemen açıklama yapmaya başlayabilirim. Aslan kadınları gür saçlarıyla seni mest edecektir. Genellikle yuvarlak yüz stiliyle dikkat çeker. Bu yüzden de olduğundan daha genç yaşta görülecektir. Her zaman yanında genç bir bayan taşıyacağına emin olabilirsin. Karar verme konusunda sıkıntı yaşayan Aslan kadını seni fazlasıyla yorabilir. Aslan burcu kadınları modayı takip etseler de çok kolay seçim yapamazlar. Evden çıkarken ne  giyeceğine, ne ile hangi yemeği kombin etmeye çalışacağı konusunda karar vermede zorlanırlar. Sen de bu zorlukları bekleyerek yaşayabilirsin. Bu da Aslan kadının en olumsuz özelliğidir.

Kendilerine Fazlasıyla Güvenirler

Aslan burcu kadınının psikolojik özellikleri arasında en başta sahip oldukları güven duygusu yatmaktadır. Kendilerine her konuda fazlasıyla güvenirler. Bu yüzden sosyal yaşamda tanıştıkları kişilerle ilerlettikleri ilişkilerinden de emin olurlar. Dolayısıyla seninle olan ilişkisinde kendisinin elde ettiği güveni sana da yansıtır. Böylece ilişki olumlu sonuçlanır.

Dürüstlük Konusunda Üstlerine Yoktur

Doğrucu Davut derler ya dostum, işte eğer hayatında bir Aslan kadını varsa tam da bu tabir onun için kullanılmış olmalı. Çünkü; o, hiçbir zaman yalan söyleyemez. Seninle ilgili olumlu ya da olumsuz herhangi bir düşüncesini çekinmeden sana söyler. Kesinlikle rol yapmaz. Bu yüzden bazı zamanlarda senin üzülmene sebep olabilir. Bazı kişiler Yuyyu‘ya Aslan burcu kadınları zor mudur diye sormuş. İşte doğrucu Davut olmaları onları biraz da olsa zor hale getiriyor.

Paraya Önem Verirler

Paraya en fazla önem veren burçların başında Aslan kadınları gelmektedir. Para demek onlar için bir güç göstergesi anlamına gelir. Parası az olduğunda hiçbir şekilde sosyal ortama katılmazlar. Çünkü; güçsüz olduklarını hissederler.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk ve özgürlük kelimelerini genellikle yan yana taşımaktadır. Aşık olduğu için kesinlikle özgünlüğünden ödün vermez. Hatta kimi zaman çok özgürlükçü davrandığından dolayı onun sana karşı sevgi ya da aşk duygusunda azalma olduğunu düşünebilirsin. Ancak bu tarz düşünce bulutlarını hemen aklından çıkarman gerektiğini sana söylemem gerek. Çünkü; onun özgürlükçü yanı tamamen karakterinden kaynaklanıyor. Kısıtlanmaktan hoşlanmaması ile sevgisini kesinlikle eşdeğerde tutmaman lazım. Ona biraz güvenmeni öneririm, sana. Ona güvenerek kısıtlamalarını azaltman doğrultusunda çok kaliteli bir aşk yaşayabilirsiniz. Böylece uzun süre devam edecek bir aşka yelken açmış olursunuz.

Onlar için aşık olmak çok önemli bir eylemdir. Eğer aşık olurlarsa ve sana bağlanırsa kesinlikle seni bırakmayı istemez. Başka kişilerde asla gözü olmaz. Hatta aklının ucundan bile böyle bir düşünce geçmez. Ancak seni sevmezse ne yazık ki senin ona karşı beslediğin duygulara da pek önem vermez. Onun için önemli olan kendi duygularıdır. Eğer sana aşık değilse; ancak sen ona aşıksan sana umut vermez ve ilişki konusunda seninle herhangi bir deneme yaşamaz. Aslan burcunun aşk hayatında yaptıklarını ve önemsediklerini senin için bu şekilde özetledim. Ancak dostum; şunu asla unutma ona karşı çok kıskanç olursan kaybedersin.

Aslan Burcu Kadını Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Aslan burcunun özelliklerini taşıyan kadınlar için cinsellik oldukça önemli bir husustur. Onlara göre cinsellik olmazsa hayatın pek tadı çıkmaz. Hatta, cinsel yaşamlarında oldukça tutkulu ve belki de senin tahmin edemeyeceğin kadar ateşlidir. Cinsel yaşam esnasında ona etkileyici sözler söylemenden mutluluk duyar ve bu durumdan oldukça fazla haz alır. Sana bu tüyoyu da verdikten sonra birkaç ipucu da vermeye çalışayım. Cinsellik esnasında onunla oyunlar oynayabilirsin. Hatta buradan anlayacağın üzere kesinlikle cinsel yaşam esnasında onunla durağan bir ilişki tarzı benimseme. Daha çok aktif olmaya çalış. Onu belirli zamanlarda şaşırtmaya çalış. Böylece bu ilişkiden en karlı sen çıkacaksın, dostum. Sana başarılar dilerim.

Aslan Burcu Uyum Tablosu

Aslan Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Aslan Burcu

Aslan Burcu

Yay Burcu

Yay Burcu

Terazi Burcu

Terazi Burcu

İkizler Burcu

İkizler Burcu