Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

20 Şubat ile 21 Mart arasında doğum günü olan bir erkeği seviyorsan hemen Balık burcu erkeğinin özellikleri yazımı okuman lazım. Senin için hazırladığım bu yazıda Balık burcu erkeği 2020 özellikleri ve ilgi çekici yanlarını seninle birlikte paylaşmak istedim. Yuyyu‘ya güvenerek Balık burcu sevgiline yönelik tüyolar alabilir ve onu hemen etkilemeye başlayabilirsin.

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Romantik Bir Erkek Seni Bekliyor

Bayanların en fazla şikayet ettiği konular arasında erkeklerin yeteri kadar duygusal olmaması yer alıyor. Sen de bir bayan olarak romantik erkek bulamamaktan şikayet ediyorsan, bu zamana kadar yaptığın isyanları rafa kaldırabilirsin, tatlım. Çünkü; eğer hayatında balık burcu bir erkek varsa seni romantik günler ve hatta yıllar bekliyor diyebilirim. Balık burcunun karakteristik yapısında en dikkat çeken özellik olan romantiklik, senin düşünemeyeceğin ve aklına gelemeyecek kadar fazladır. Her an sürprizlerle karşılaşabilir ve mutluluktan gözlerin dolu dolu gezmeye başlayabilirsin. Bu romantiklik silsilesine hazırsan sen de ona bir şans vermen lazım. Eğer romantik davranışlardan hoşlanan bir bayansan bu erkek tam sana göre canım.

Cömert Yapısıyla Dikkat Çeker

Balık burcu erkeği deyince akla gelebilecek diğer bir özellik cömert olmalarıdır. Yanlış anlama canım, bu cömertlik sadece maddi anlamda senin karşına çıkmayacak. Manevi anlamda duygusallık yüklü biri olduğundan dolayı cömert yapısıyla seni adeta kendisine çekecek ve onda ruhun huzur bulacak.

Yalnızlığı Sever

Balık burcu erkeği karar verirken uzun aşamalardan geçerek ve zihnini dinleyerek sonuca ulaşmaktadır. Onun için yalnızlık önemlidir. Çünkü; ona göre en doğru ve mantıklı kararlar başkalarından etkilenmeden, yalnızken alınan kararlardır. Dolayısıyla onun önemli bir konu hakkında karar vermesini istediğinde bir müddet beklemen gerekebilir. Yalnız kalıp zihnini sınava çıkaracaktır. Bunu kabullenebilirsen, ona yaklaşabilirsin.

Güven Verici Yapısı Vardır

Duygusallığını ön plana çıkaran Balık burcu erkeğinin en önemli yanı güven veren bir özelliğe sahip olmasıdır. Onun için ilişkilerde güven önemli bir unsurdur. Dolayısıyla bunu önemsediğinden kendisi de karşısındaki iletişime geçtiği insana fazlasıyla güven aşılayıcı bir yapı içerisine girer.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Balık burcu erkeği aşk konusunda çok dikkatli bir şekilde adımlar atmayı tercih eder. Öncelikli olarak bir aşk ilişkisinde en önemli olan güvendir. Eğer ona göre ilişkide güven olmazsa o ilişkiyi yürütmenin de bir anlamı yoktur. Balık burcu erkeği zaafları vardır. En önemli zaafı da saygıdır. Saygılı bir kadın onu her zaman bir adım öteye taşımış ve ilişkisini ciddileştirmeyi sağlamıştır. Kendisi çok duygusal yapıya sahip olduğundan dolayı düşüncelerini önemseyen ve onun sözünü dinleyen kadınlar her zaman zaaflık oluşturmuştur. Zaten bir aşk ilişkisinde de eğer saygı olmazsa o kişiyle aşk yaşamanın pek bir anlamı ya da önemi kalmaz değil mi, tatlım?

Balık burcu erkeği küserse onu bir daha eski haline getirmek oldukça zordur. Duygusal ve romantik kişiliği yanlış ve hatalı olan olaylar karşısında çabuk şekilde küsmesine yol açar. Bu yüzden Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye soruyorsan sana onu küstürmeyen kadınlardan hoşlandığını söyleyebilirim. Çünkü; onun için küstürülmek basit bir durum değil, canım.

Balık burcu erkeği nasıl aşık edilir diye merak ettiysen hemen Yuyyu sana cevap versin. Balık burcu erkeğini kendine aşık etmek için ona davranışlarında çok dikkatli olman lazım. Özellikle hediye seçerken dış görüntüsüne önem vermen lazım. Bu ona kendisini değerli hissettirecektir ve sana daha çok bağlanacaktır.

Balık Burcu Erkeği ve Cinsellik

Balık burcu erkeğinin cinsellik konusundaki düşüncelerinden sana söz etmek istiyorum. Öncelikle eşiyle olan cinsel ilişkiler onun sana olan güvenini arttıracaktır. Ancak burada kendisinde büyük bir sorumluluk hisseder. Ona göre cinsellik en önemli ihtiyaçtır ve eşinin tüm cinsel ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Kendi kendisine bu sorumluluğu yüklediğinden dolayı en iyi şekilde cinsellik görevini yerine getirir.

Zaten duygusal ve romantik olduğu için seni etkileyebilecek bir cinsel hayatın olacağından şüphe duymamalısın.  Yatakta fantastik davranışlar içerisine giren Balık burcu erkeği ile cinsellik sırasında çok şaşırabilirsin. Çünkü; seni bir film ya da dizi setinde hissettirecek şekilde mutlu edebilecek kapasiteye sahiptir, tatlım.

Balık Burcu Uyum Tablosu

Balık Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Balık Burcu

Balık Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu