Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını Özellikleri

19 Şubat 20 Mart tarihleri arasında doğan ve karakteristik özellikleri burçlarıyla uyumlu olan bayanları nasıl etkileyeceğini öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin. Çünkü; balık burcuna sahip bu kadınlar hemen burçlarını belli ederler. Burçlar içerisinde burcunun karakteristik özelliğini en iyi taşıyan senin de tahmin ettiğin üzere Balık burcudur. Balık burcu kadınının özellikleri hakkında detaylı bilgi almak istersen Yuyyu sana bir kahve ısmarlıyor ve arkana yaslanıp yazısını okumanı istiyor.

Balık Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Dostluk Onun için Vazgeçilmezdir

Dostluk onun için oldukça önem taşıyan bir unsurdur. Ona bir insanın hayatında en başta bulunması gereken kişi dostudur. Sezgileriyle hareket eden Balık burcu kadını sahip olduğu altıncı his imkanıyla dostlarına gereğinden fazla yardımcı olabilir. Hatta kimi zaman onun sezgisel gücü pek çok dostunu ağzını açık bırakacak şekilde hayrete düşürebilir.

Sadık Bir Yapısı Vardır

Dostlarına, ailesine, arkadaşlarına, eşine sadık bir yapısı olan Balık burcu kadını belki de en çok aranan kişiler arasında  yerini korumaktadır. Balık burcu kadını bugün ne düşünüyorsa hemen onu karşısındakine söyler. Bu dürüstlüğü de sadık yapısından kaynaklanmaktadır.

Balık Burcu Kadını Çekicidir

Balık burcu kadını karakteristik yapısının haricinde çekiciliği sayesinde de pek çok kişiyi kendisine çekme eğilimi içerisindedir. Balık burcu kadını güzelliği dillere destandır. Adeta şarap gibi yıllar geçtikçe daha da güzelleşen yapıları vardır. Bu çekicilikleri sadece fiziksel yapısından kaynaklanmaz. Bunun haricinde sempatik ve duygusal yapısından da kaynaklanmaktadır.

Modayı Sıkı Takip Ederler

Balık burcu kadını 20220 modası deyince ilk akla gelecek isimlerdendir. Her sene yeni bir moda takibi yaparlar. Notlarını alarak planlı bir şekilde ilerler. Her zaman modaya göre giyindiklerinden dolayı çok az rüküş görülürler. Moda dediğim sadece kıyafet modası değil tabiî ki. Saç modasından, takı modasına, ayakkabı ya da çanta modasına kadar her detayı araştırabilirler. Yani; alışveriş yapmaktan çok hoşlanmıyorsan Balık burcu kadını sana göre değil, dostum.

İş Yaşantılarında Değişik Yapıları Vardır

Balık burcu kadını olumsuz özellikleri arasında en fazla dikkat çekeni bence iş yaşantılarında sergiledikleri davranışlardır. Çünkü; genellikle liderlik vasfıyla hareket etmeyi sevmezler. Şirketlerde ya da holding gibi büyük yerlerde çalışmayı sevmezler. Daha çok onlara görev verilsin ve bu görevi yerine getirsin isterler. Bu da onların iş yaşantılarında büyük adımlar atmalarına engel olmaktadır.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aşık olduğunda bambaşka bir kadın haline gelen nadir burçlar arasında Balık burcu yer alır. O, eğer sana aşık olursa senin için her fedakarlığa katlanır. Her dediğini yapma eğilimi gösterir. Bu onun sadık karakteristik özellik barındırmasından da kaynaklanabilmektedir. Eğer sen bir Balık burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır diye sorup sana verdiğim tüyoları uygular ve kendine aşık edersen büyük başarı sağlarsın. Çünkü; onun için aşık olmak adeta bir büyünün etkisinde olmak gibidir.

Sana yaptığı bir bakış hareketi, gülüşleri ve en küçük bir  mimiği ile bile aşık olduğunu ifade edebilir. Eğer sana aşık olduğunu anlarsan da muhtemelen bu süreç senin istemen halinde evliliğe kadar gidebilir. Aşık olduğunda ciddi bir ilişki arayışına girer ve senden her kadında olduğu gibi güven vermeni ister. Eğer ona gereken güveni sağlarsan bir daha yeni bir ilişkiye başlamak zorunda kalmazsın. Bu yüzden etkileme konusundaki en önemli Yuyyu tavsiyesi vereceğin güvendir. Eğer sana güvenirse bir çocuk kadar mutlu bir kadını kollarında yatırabilirsin. Balık burcu kadını hangi burçla anlaşır diye merak ediyorsan sana oğlak ve başak burçlarıyla çok iyi anlaştığını söyleyebilirim. Ancak bunlardan biri değilsen de ona güven vermen yeterli gelecektir.

Balık Burcu Kadını Cinsellik Tercihleri

Duygusal ve bir o kadar da romantik olan balık burcu kadını cinsellik deyince de aynı karakteristik özelliklerini senin karşına çıkaracaktır. Çünkü; onlar hayatının hiçbir anında cinsellik de dahil olmak üzere duygusallığı elden bırakmayacaklardır. Eğer sen de onu çok seviyor ve bir an önce cinsellik yaşamak istiyorsan onun güvenini kazanman yeterli olacaktır. Mum ışıkları, egzotik ortamlar, orman konsepti ona göre cinsellik için uygun konseptlerdir. Cinsellikte fantezi mekan oluşturmayı çok fazla tercih eder.

Balık Burcu Uyum Tablosu

Balık Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Balık Burcu

Balık Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu