Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

23 Ağustos 22 Eylül tarihleri arasında doğan erkeklerin burcu olan Başak, pek çok özelliği sayesinde dikkatleri kendisinde toplamaktadır. Başak burcu erkeğinin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve Başak hakkındaki tüm ipuçlarını öğrenmek isteyen kişileri hemen yazımıza bekliyoruz. Yuyyu tarafından senin için hazırlanan ipuçlarıyla dolu yazım sayesinde Başak burcu erkeklerinin dikkatini çekebileceksin, tatlım.

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Enerjileri Hat Safhadadır

Başak burcu erkeği 2020 yazımda senin için vereceğim ilk ipucum enerjik olmalarıdır. Başak burcu ve erkeği aklıma gelince ilk söyleyeceğim nokta budur. Çünkü; onu diğer burçlardan ayıran has özellikler arasında yer almaktadır. Enerjileri pek yüksek olan bu erkeklerin dolayısıyla neşeleri de hep yerindedir. Eğer  üzücü bir olay olursa bu konuda pek kafasını yormayan karakteristik özelliği vardır. Genellikle üzücü olayları çabuk unuturlar. Hemen kendilerini toparlarlar, eski neşeli hallerine geri dönerler. İşte bu noktada aklını başına alman gerekiyor, tatlım. Eğer ona ayak uydurmak istiyorsan hemen sen de enerjik bir yapıda onun karşısına çıkman lazım.

Hep Detaylarla İlgilenirler

Başak erkekleri detaycı yanlarıyla dikkat çekerler. Belki de senin aklına bile gelmeyecek detaylara takılabilirler. Bu yüzden ondan asla olaylara karşı üstün körü davranmasını bekleme. Çünkü; o, her olayı didik didik inceleyecektir. Bu noktada da senden aynı şekilde bir anlayış bekleyecektir. Onun detaycı olmasına karşı sert bir tavır sergilememen lazım.

Çok Titizlerdir

Başak erkekleri genellikle titizlikleriyle dikkat çekerler. Kimi zaman bir bayandan, hatta senden bile daha titiz ve temiz olabilirler. Titizlikleri sadece temizlik noktasında değildir. Bir olayı incelerken, bir konuşma yaparken yani; aklına gelebilecek her noktada titizlerdir. Temizlik konusunda da hassaslardır. Eğer temiz bir yapın yoksa pek fazla anlaşabileceğini söyleyemem.

Dikkatleri Üzerine Toplar

Başak erkekleri bir ortama girdikleri zaman hemen tüm dikkatin kendilerinde olmasını sağlarlar. Üstelik bunun için çok yoğun bir çaba harcamalarına da gerek yoktur. Sempatik duruşları, titiz davranışları ve yakışıklılığı başta bayanların ilgisini çekmektedir. Dolayısıyla Başak burcu erkeğini peşinden koşturmak zordur. Aksine genelde bayanlar onun peşinden koşarlar.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Başak burcu erkeği aşk konusunda belki de en zor olan burçlar arasındadır. Çünkü; o, genellikle duygularını sana hemen açamaz. Eğer sana aşık olsa ya da bir hoşlanma belirtisi yaşasa bile kesinlikle sana bunu belli etmez. Bu yüzden bazı bayanların sorduğu Başak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri noktasında sana pek fazla bilgi veremeyeceğim. Sevgisini pek fazla belli etmese de en iyi yanı; gerçekten sevdiği zaman ilişkisini sonuna kadar götürme çabasını tek başına bile üstlenebilir oluşudur. Eğer onu kendine aşık etmeyi başarabilirsen, emin olan pek fazla sorun yaşamazsın. İlişkisinde güven aldığı zaman sadık bir karaktere dönüşür.

Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır şeklinde soran takipçilerim de olmuş. Hemen onların sorularına yanıt vermek isterim. Başak erkekleri dürüst olan kadınlardan ve az önce de dediğim gibi temiz ve titiz kadınlardan hoşlanır. Eğer ona karşı dürüst olursan sana olan güveni artar. Böylece sana sadık bir partner olur. Temiz ve titiz bir bayan olursan da onu kendine tamamen bağlayabilirsin. Başak burcu erkeği neden uzaklaşır diye soranlara da aynı cevabımın tam tersini söyleyebilirim. Eğer konuşmalarına fazla dikkat etmezsen ve temiz biri olamazsan ne yazık ki sana güvense bile ilişkisine devam etmez. Başak erkeklerinin hangi burçlarla uyumlu olduğunu soranlar ve özellikle de Başak burcu erkeği İkizler kadını arasındaki uyumu soranlar olmuş. İkizlerle burcu ile de anlaşsa bile Başak burcunun en iyi anlaştığı burçlar arasında; Boğa ve Yengeç ilk sıralarda yer alıyor.

Başak Burcu Erkeği Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Başak erkeği normalde karakter olarak çekingen bir yapıya sahiptir. Çekingenlik onun baskın bir karakteristik özelliği olduğundan dolayı bu durum ne yazık ki cinselliğine de yansır. Başta onu cinsellik için ikna etmekte zorlanabilirsin. Ancak sonrasında kendiliğinden açılacaktır. Kendisini sana karşı koşulsuz şartsız açtığı zaman da seni şaşırtacak cinsellik kokan hareketler de bulunacaktır. Bu nedenle en başta biraz uğraşsan da sonrasında en mutlu sen olacaksın, tatlım.

Başak Burcu Uyum Tablosu

Başak Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Başak Burcu

Başak Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu