Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını Özellikleri

23 Ağustos 22 Eylül tarihleri arasında doğan bir kadın tanıyorsanız hemen Yuyyu olarak sana hazırladığım yazımı okumaya başlaman lazım. Başak burcu kadınının özellikleri hakkında tüm detayları paylaşacağım yazım sayesinde bir Başak kadınını nasıl etkileyeceğini öğreneceksin. En kısa ve en etkili yoldan Başak kadınları hakkında bilgi sahibi olabilmek için hemen okumaya başlamalısın, dostum.

Başak Burcu Kadınının Özellikleri

Hırslı Bir Yapısı Vardır

Başak burcu kadını 2020 yazımda sana Başak burcunun özelliklerini taşıyan bayanlar hakkında bilgi vereceğim. Bu yüzden de ilk olarak karakteristik yapılarını anlatmak istedim. Öncelikli olarak Başak kadını deyince akla ilk gelen özellik hırslı yapıları ile dikkatleri üzerlerine çekmeleridir. Başak burcu kadını hırslıdır. Hırslı olduğunu kendisi de çok iyi bir şekilde bilir ancak; başkalarına bunu söylemesine de gerek yoktur. Özellikle iş ortamında bir Başak kadını ile beraber çalışıyorsan bunu en iyi şekilde sen gözlemleyebilirsin. Başak kadınları sahip oldukları fazlaca hırstan dolayı çok başarı elde ederler. Başarı onların belki de göbek adıdır. Bu yüzden başarı ve hırsı bir arada taşıyorlar, diyebilirim.

Çok Çalışkandırlar

Pes etmeyen yapıları ile en fazla çalışan kadınlar arasında Başak kadınları yer almaktadır. İşte, evde, aile hayatında, okul hayatında kısacası her alanda aktif bir şekilde kendisini gösterir. Bu yüzden de pes etmeden hayattaki her sorumluluğunu en iyi şekilde yapmaya çalışırlar.

Onlar için Güç Çok Önemlidir

Çalışarak elde ettikleri başarı ve sonunda ulaştıkları güç onlar için büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden sana Başak burcu kadını para sever, diyemem. Aksine çalışmayı sever. Çalışmayı da para için yapmaz. Güç elde etmek için yapar. Eğer amacına ulaşırsa da dünyada ondan keyifli bir insan yoktur.

Fiziksel Özellikleri ile Göz Doldururlar

Yüz yapılarından, yürüyüşlerine, gülümsemelerinden, sadece bir duruşuna kadar her detayı ile dikkatleri üzerine çeken yapıları vardır. Başak burcu kadını fiziksel özellikleri açısından göz doldurucu yapılarını herkese karşı konuştururlar. Vücutlarında en dikkat çeken yanları yüzleridir. Yüzlerinin dik oluşu onu güçlü kılan özellikleri arasındadır ve erkekler buna bayılırlar.

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Başak burcu kadını 2019 yorumcularından ve 2020 yorumcularından derlediğim bu yazımda sıra geldi, Başak kadınlarının aşk konusunda nasıl davrandıklarına. Başak burcu aşk konusunda çok titiz davranır. Yani; sık eleyip sık dokuyan bir yapıları vardır. Sahip oldukları bu yapıları genellikle zor güvenmelerinden kaynaklanır. 12 burç arasında belki de en zor güvenen burç tipi Başak kadınlarıdır. Dolayısıyla onun güvenini kazanabilmek için fazlasıyla uğraş vermen gerekiyor, dostum. Onun isteklerini yapıp fazla abartıya kaçmayarak, onunla özel anılarını paylaşarak, onu aile tanıştırarak fazlasıyla güven kazancı sağlayabilirsin. Tabi, sağladığın güveni sürekli hale getirip devam ettirmen de gerekiyor. Bu yüzden, bana güvendi, diyerek kenara çekilmemeni tavsiye ederim.

Başak burcu aşk konusunda güvendikten sonra fedakar yapıları ile senin karşına çıkabilir. Eğer ona istediği güveni tam anlamıyla verip sonra da bunu sürekli hale getirdiysen artık işin daha kolay. Sana güvendikten sonra bunu davranışlarıyla ve hatta sözleriyle bile belli edecektir. O, saatten sonra senin için her fedakarlığı yapabilecek bir karakteri oluşacaktır. Aslında yapısı itibariyle Başak kadınları çok fazla özgürlükçü yanları ile dikkat çekerler. Ancak güvendikten sonra fedakarlık yapmaya başladığında ilk fedakarlığı da özgürlüğünden feragat etmeye başlaması olacaktır. Seni evlenilecek bir adam olarak görecek ve evlilik teklifi etmen için tüm yeşil ışıkları sana yakacaktır.

Başak Burcu Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Başak kadınları için karşısındaki ile iletişim geçmek, geçilen iletişimi sağlıklı bir şekilde ilerletmek oldukça önem taşımaktadır. Bunun için de hayatının her alanında konuşmayı tercih eder. Yanlış, duymadın hayatının her alanında konuşur ve sohbet eder. Bu cinsellik bile olsa konuşmaktan asla vazgeçmez. Seninle sürekli sohbet eder ve bu sayede sana karşı güven hissetmeye başlar. Cinsellik konusunda eğer sabırlı davranırsan bu ilişkinin sonunda mutlu olan taraf emin ol ki sen olacaksın. Çünkü; onunla uzun süre sohbet ettikten sonra sabredersen seninle cinsellik yaşamak isteyecektir. Bunu istediği zaman da senin için altın değerinde saatler başlayacaktır. Çünkü; yatakta oldukça iyidir.

Başak Burcu Uyum Tablosu

Başak Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Başak Burcu

Başak Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu