Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

21 Nisan 21 Mayıs tarihleri arasındaki bir günde doğan erkekler Boğa burcuna sahip olurlar. Boğa burcu erkeğinin özellikleri de bu burcun sağladığı özelliklere göre belirlenmektedir. Boğa burcu erkeklerini elde etmek istiyorsan veya bir Boğa burcu sevgilin var ve onun sana daha fazla aşık olmasını istiyorsan bu yazımı okuman gerekiyor. Boğa erkeğinin her detayını öğrenmeye hazır ol, tatlım. Yuyyu sana merak ettiklerini sunmaya hazır!

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Güzelliklere Hayran Kalır

Boğa burcu erkeği için hayatındaki en önemli kelime güzellik kelimesidir. Bu güzellik hem fiziksel anlamda, hem karakter anlamında, hem de para anlamında sağlanmalıdır. Eğer fiziksel açıdan güzel bir bayan olarak görmediği bir bayan varsa bunu asla kaale almaz. Çünkü; onun kafasında oluşturduğu fiziksel özellikler vardır ve sadece bu özelliklere sahip bayanlar onun için güzel kategorisine dahil edilebilir. Eğer karakter açısından baktığımızda olumsuz karakterlere sahip bayanlar hayatına girerse bunların hemen hayatından çıkmaları için büyük çaba harcamaya başlarlar. Ayrıca paranın da güzelini yani; değerlisini ve fazlasını severler.

Geleneksel Yapıları Vardır

Geleneksel bir karaktere sahip olan Boğa burcu erkekleri modern yaşamın gerekliklerine karakterleri kapsamında pek yer vermezler. Evet, onlar için evleri lüks olmalı ve modern şekilde dizayn edilmelidir. Ancak; hayatlarına bir kadın girince bu konuda hiç modern olamazlar ve geleneksel yapılarını ön plana çıkarırlar.

Kariyerleri Onlar için Çok Önemlidir

Kariyerlerini önemseyen ve iş yaşantısına en fazla önem veren burçlar arasında Boğa burcu erkekleri yer alıyor. Kariyerleri hiçbir zaman geri planda kalamaz. Özellikle de iş yaşantılarında geleceğe dair bilgileri olsun isterler. Aksi halde bilinmezliğe kesinlikle adım bile atmazlar. İş konusunda bir teklif geldiğinde bunu iyi ölçüp biçerler.

Gerçek Bir Eş Arayışındadırlar

Boğa burcu erkekleri hiçbir zaman sahtelikten hoşlanmazlar. Özellikle de sosyal hayatları çerçevesinde kurdukları ilişkilerde kesinlikle laubalilikten hoşnutluk duymazlar. Onlar için önemli olan gerçek bir eş elde edebilmektir. Eğer onun hayatına girmeyi planlıyorsan, mutlaka dürüst olman lazım. Böylece onu kendine daha fazla bağlayabilirsin, tatlım

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Boğa burcu aşk konusunda her zaman emin adımlar atmayı tercih eder. Özellikle aşık olduğu insanın da kendisinden emin olmasını ve ciddi davranmasını ister. Sohbet edeceği ve tanışacağı insanlarla kanının kaynaması onun için önemli bir noktadır. Eğer Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye soruyorsan cevabın burada gizli, canım. Onu bir arkadaşınla ya da ailenden biriyle tanıştırmak istediğinde kesinlikle bu noktada ısrarcı olma. Çünkü; o istemediği bir şeyin zorla yaptırılmasından hiç haz etmez. Üstelik; eğer  o tanışmaya gelirse mutlaka bir sorun çıkaracaktır. Dolayısıyla ona karşı ısrarcı ve inatçı olmaktan bir an önce vazgeçmeli ve bir daha bu konuyu aklına sokmamalısın.

Boğa burcu erkeği sevmediği bir kadınla asla bir ilişki yaşamaz. Bu konuda emin olabilirsin ve içini rahatlatabilirsin, tatlım. Ancak seni seviyorsa da fazlasıyla kıskanabilir. Kıyafetinden, gün içerisinde yaptıklarına, görüştüğünden insanlara değin her adımına karışabilecek bir potansiyele sahiptir. Eğer bu uzun uğraşlar içerisinde çaba gerektiren kıskançlık serüvenine hazırsan onunla aşk yaşamaya başlayabilirsin.

Boğa burcu erkeği her ne kadar baskın bir karaktere sahip olsa da konuşmalarında sinirlilik pek göze çarpamaz. Dolayısıyla onunla yaşadığın aşk ilişkisinde eğer bağırmasını düşündüğün yanlar olursa yanılabilirsin. O, pek bağırmaz. Genelde sakindir ve yumuşaktır. Ancak bir hata yaptıysan bu hatayı kendisi muhakeme eder. Sana önemsememiş gibi görünebilir ancak içten içe o konuyu dert eder. Bu noktada dikkatli olman lazım.

Boğa Burcu Erkeği Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Boğa burcu erkeğinin zaafları cinsellik konusunda tabiî ki vardır. Ancak seni bir konuda mutlaka uyarmam gerekiyor, tatlım. O, hiçbir zaman oyunları ve fantezileri sevmez, asla da tercih etmez. Onuna yatakta fantezi yapmaya çalışma. Aksini yaparsan seni tersleyebilir. Seni mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak bunu asla hiçbir zaman cinsellik içeren oyunlarla yapmayı tercih etmez. Sosyal hayatında karakterine yansıyan duygusallık ve romantik akış cinsellik içerisinde de senin gözüne çarpacaktır. O, her zaman romantik olmayı tercih ettiği için cinsellik esnasında da bunu göz ardı etmeyecektir. Haydi, bakalım Yuyyu sana başarılar diliyor.

Boğa Burcu Uyum Tablosu

Boğa Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Boğa Burcu

Boğa Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu