Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

21 Nisan 21 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa burçları kendilerine has özellikleri ile dikkat çekmeyi başaran burçlar arasında yerini alıyor. Boğa burcuna sahip kadınların özellikleri hakkında bugün Yuyyu olarak sana bilgi vereceğim. Boğa burcu kadını hakkında her şey öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin, dostum. Boğa kadınını nasıl tavlayacağından, onunla nasıl anlaşacağına değin her bilgiyi sana vereceğim. İşte Boğa burcu kadınının özellikleri geliyor…

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Etkileyici Bir Ses Tonu Vardır

Boğa burcu kadınlarının çok etkileyici bir ses tonu vardır. Bu yüzden de kadınlar arasında en dikkat çekenidir, diyebilirim. Zaten minyon bir tarzı olduğundan dolayı her elbise ona kolayca yakışır. Üstelik partnerinin yanında da çok fazla sırıtmaz. O, konuşmaya başlamadan önce dış görüntüsüyle, konuşmaya başladıktan sonra da etkileyici ses tonuyla herkesin beğenisini kazanmaya aday bir partnerdir. Onu elinde tutmak ve bir an önce onunla muhteşem bir ilişki yaşamak istiyorsan adımlarını hızlandırman gerekiyor. Bugün sana bahsedeceğim Boğa burcu kadını 2020 yazımda her detayı paylaşarak sana yol göstereceğimi bilmen gerekiyor.

Çok Kültürlü Birisidir

Boğa burcu kadını her zaman araştırmayı ve bilgi dağarcığına yeni bilgiler katmayı sever. Bu yüzden de hep okur, okuması biter hayatına yeni bir pencere açar. Dolayısıyla kültürel açıdan kendini biraz da olsa geliştirmen gerekebilir. Çünkü, ondan aşağıda olmaman lazım, hemen kitaplar satın almaya başlayabilirsin.

Çok Kırılgandır

Her ne kadar burcu Boğa olsa ve dik durmayı temsil etse de; karakterinin içinde karamelize olmuş kırılganlık hakimdir. Bu yüzden onunla konuşurken kullandığın cümlelere fazlasıyla dikkat etmen lazım. Aksi halde hemen sana kırılabilir ve alınganlık yapabilir. Dik duruşuna aldanma, içinde minik bir kuş misali naiflik yatmaktadır.

Sadakat Onun için Çok Önemlidir

Boğa burcu kadınları ilişki yaşadıkları erkeklere fazlasıyla sadıktır. Bu yüzden ilişkisinde karşısındaki duran adamdan da aynı sadakati beklemektedir. Eğer ona karşı sadık olamayacak ve her zaman onun arkasında duramayacaksan bu ilişkiye başlamamanız tavsiye ederim, dostum. Çünkü, o bu durumu hissettiği an seni bırakmayı tercih edecektir.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Boğa burcu aşk konusunda diğer burçlara nazaran daha temkinli bir davranışa sahip karakter özellikleri taşımaktadır. En başta ilişki yaşamak istediği adamı ölçer ve tartar. Eğer onun davranışları kendisine uygun gelirse bu ilişkiye başlangıç verir. Karşısındaki adama güvendikten ve ilişkiye başladıktan sonra ona sadık olmaya başlar. Bir yere giderken ona sormaya, bir şey yapmak istediğinde ya da önemli bir karar vermek istediği zaman hayatındaki adamın fikirlerine başvurur. Çünkü; karşısındakine fazlasıyla önem verir. İlişki yaşadığı adamdan da aynı sadakati ve davranışları bekleyebilir. Bu yüzden ilişkinde pek hesap vermeyi tercih etmeyen taraftaysan Boğa kadınlarının sana göre olmadığını söyleyebilirim.

İlişkilerinde en önemli detayın saygı olduğunu ve bir ilişkinin devam edebilmesi için saygının çok ön planda olduğunu düşünür. Aşk  yaşarken kendisinden beklenmeyen hareketler de ve davranışlarda bulunmaz, yani ; bu konuda sana pek sürpriz yapmaz. Senden de aynı kötü sürprizlerin gelmesini istemez. Daha rutin ve sıradan bir ilişki yaşamayı tercih eder.

Burç uyumuna inanlar arasındaysan Boğa burcu kadını hangi burçlarla anlaşır şeklinde bir soruyu bana soruyor olabilirsin. Hemen bunu düşünerek sana sorunun yanıtını vereyim. Boğa kadınları daha çok Balık, Başak ve Oğlak burçlarıyla uyumlu olur. Ancak sen bu burçlara sahip değilsen; Boğa kadınının özelliklerini bilip on göre davranman senin için ayrı bir avantajdır, diyebilirim.

Boğa Burcu Kadını Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Boğa burcu kadınları sosyal ve aşk hayatlarında her zaman prensip, vazgeçilmez bir ilke olarak gördükleri sadakati cinsel yaşamlarına da dahil eder. Bakıldığı zaman ve özellikleri değerlendirildiğinde Boğa kadınlarının enerjilerinin diğer burçlara nazaran daha fazla olduğu sonucuna ulaşabiliriz. Ancak her ne kadar enerjileri fazla olsa bile eşlerine ve partnerlerine sadık olmayı tercih ederler. İlişkilerinde kıskanç bir kadındır. Bu yüzden cinsellik sırasında konuştuklarına ve yaptıklarına fazlasıyla dikkat etmen lazım. Eğer kendinden önce biriyle birlikte olduğunu hissederse kıskanabilir ve sonuç kötüye gidebilir. Daha uyumlu ve ona sadık şekilde cinsellik yaşarsan Boğa kadını için olumlu bir şey yapmış olursun, dostum.

Boğa Burcu Uyum Tablosu

Boğa Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Boğa Burcu

Boğa Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu