İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

22 Mayıs 22 Haziran arasında doğan İkizler burcu erkeklere ve kadınlara göre farklı özellikler göstermektedir. Bugün Yuyyu olarak sana İkizler burcu erkeğinin özellikleri hakkında bilgi vereceğim. İkizler burcu erkeği Astroloji açısından incelendiğinde ne gibi özelliklere sahiptir sorusuna yanıt vermeye çalışacağım. Böylece eğer hayatına bir gün İkizler erkeği girerse ya da şuanda hayatında varsa; nasıl davranman gerektiği hakkında bilgi alacaksın, tatlım.

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

Fiziksel Özellikleri ile Kendisine Aşık Eder

 İkizler erkeğinin en belirgin özellikleri dış görünüşüdür. Bir kadını etkileyebilecek her türlü fiziksel özellik İkizler burcu erkeğinde toplanmıştır, desem yalan olmaz. Öncelikle sana onun burnunu anlatmakla başlayım. Belirgin ve ince bir burun yapısı vardır. İnce olduğu için yüzüne zariflik katar ancak  hatları belirgin olduğu için de pek çok kadını kendisine çeker. Genellikle elmacık kemikleri dışarı doğru çıkıktır ve bu onu fazlasıyla sevimli kılar. Genellikle uzun boylu olan İkizler erkekleri daha çok fit tarzlarıyla karşımıza çıkarlar. İşte bu özelliklerin hepsi bir araya geldiği zaman tam aşık olunacak bir adam deriz, değil mi kızlar?

Modaya Çok Dikkat Eder

Bir bayan ve hatta kimi bayanlardan daha fazlası kadar modaya dikkat eden bir özelliğe sahiptir. Moda ve marka olan saatler, ayakkabılar ve kemerler onun için vazgeçilmez parçalardır. Özel günlerde ona modayla alakalı parçalar alırsan seni daha çok sevebilir.

Sabitlikten Pek Haz Etmez

İkizler erkeği daha çok gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi tercih eder. Mesela yıllar  hatta aylar boyunca tek bir yerde kalmak kesinlikle ona göre değildir. Genellikle il dışına çoğu zaman da yurt dışına açıldığı bir gerçektir. Onunla muhteşem seyahatler yapmaya hazırsan seni İkizler erkeğinin yanına alalım, tatlım.

Çok Zekidir

Zekası adeta göz doldurur niteliktedir. Sosyal  bir yapısı olduğundan dolayı özellikle sosyal ilişkilerinde mantık ve zekayı bir arada kullanır. Onun bu özelliği arkadaş çevresini adeta mest eder. Emin oluyorum ki bu durum senin de hoşuna gidecek, tatlım. Çünkü; yanında her zaman zeki bir adam yer alacak.

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

İkizler burcu aşk konusunda biraz partnerini yoran özelliklere sahiptir. Burcunun verdiği özellikten dolayı ruh hali sürekli değişebilir. Bazen seni çok önemseyen bir kişi olarak karşına çıkabilir, kimi zaman da yaptıklarına baktığında kendini değersizmiş gibi hissedebilirsin. Sürekli değişen bu tür ruh durumlarına alışık olman lazım. Aksi halde ilişkin çok fazla yürümez. İkizler burcu erkeği kıskanç mıdır diye soran takipçilerimiz olmuş. Aslında ruh hali sürekli olarak değiştiğinden dolayı buna da net yanıt veremeyeceğim, tatlım. Seni bazen çok abartılı kıskançlıklar, kimi zaman da serbest takılmanı isteyen bir karakter karşılayabilir. Eğer sürekli kıskanılmak istiyorsan İkizler erkeği senin için pek uygun değil. Ancak arada kıskanılmayı tercih edenler arasındaysan tercihini İkizlerden yana kullanabilirsin.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye soruyorsan tatlım, hemen cevabını vereyim. Ancak vereceğim cevap seni biraz hayrete düşürebilir. Daha çok anı yaşayan ve geleceği ciddi anlamda çok fazla düşünmeyen kadınlar onun hoşuna gitmektedir. Mesela onunla olan ilişkinde sürekli olarak ona evlenme isteğini dile getirirsen bu durum onu usandırabilir. Dolayısıyla ilişkisine son verebilir. Onunla aşk yaşayacaksan uzun bir süre anı yaşamaya bak. Ardından da o senle evlenmek istediğinde bunu dile getirebilir. Eğer onu kendine aşık edebilirsen ve her geçen gün kendine daha fazla bağlarsan sen demeden bile evlilik konuşmalarını seninle yapmaya başlayacaktır.

İkizler Burcu Erkeği Cinsellik Konusunda Nasıldır?

İkizler burcu erkeği her ne kadar çekici bir görünüme ve romantik bir duruşa sahip olsa da cinsellik onun için oldukça önem taşımaktadır. Partnerine dokunmak, onun tenini hissetmek ve hissettiği tenle uyumlu olmayı ister. Eğer ilişkisinde cinsellik yaşamazsa bu ilişkiden kuşku duymaya başlar ve ilişkiyi bitirebilir.

Birçok kadın bana İkizler burcu erkeği nasıl sevişir diye soru göndermiş. Onun için her zaman cinsellik olabilir. Bir bakmışsın televizyonda bir diziye bakarken seninle sevişmeye başlamış. Bunu bilemezsin. O, her an ve hiç beklemediğin anda seninle cinsellik yaşamak isteyebilir. Cinsellikte partnerinin de isteklerine önem verir.

İkizler Burcu Uyum Tablosu

İkizler Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
İkizler Burcu

İkizler Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Koç Burcu

Koç Burcu