İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

22 Mayıs 22 Haziran arasında doğan kadınlar İkizler burcu kadınları olarak bilinirler. Yazın doğan ve yaz mevsiminin verdiği o heyecanı ve enerjiyi içlerinde tutan İkizler burcu kadınının özellikleri hakkında tüm detayları bugün sana vereceğim. Bir İkizler kadınını elde etmek istiyorsan Yuyyu‘yu dinlemeni tavsiye ederim. İşte sana vereceğim tavsiyeler ve İkizler kadınlarının özellikleri…

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

Fizikleri Muazzam Derecede Güzeldir

Tüm kadınlar güzeldir. Ancak İkizler kadını deyince akla ilk gelen onları cazibeleri ve güzellikleri olur. Dış görünüşleri sayesinde birçok erkeği kendisine aşık eden bu kadınların fizik yapıları oldukça düzgündür. Eğer sen de İkizler burcu kadınını gördüysen mutlaka aşık olmuşsundur. Ancak henüz karşılamadıysan İkizler burcu kadını 2020 yazımda sana onların fiziksel özelliklerinden söz etmek istiyorum. Daha çok bacakları ince yapılıdır ve genellikle uzundur. Kilo problemleri pek olmaz ve her daim sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam etmeyi isterler. Yüz hatları genellikle yuvarlak gelir. Böylece yaşları pek büyük durmaz. Her zaman çıtı pıtı durabilecek özelliklere sahiptir.

Enerjileri Hiçbir Zaman Bitmez

 Yazımın başında da dediğim üzere genellikle enerjik yapıları ile dikkat çekerler. Onlar için enerji her zaman önemlidir. Gün içerisinde pek çok aktivite ya da etkinlik yapsa da genellikle dinç kalırlar. Bu yüzden onunla birlikte olursan hiçbir zaman dingin ve bayağı bir yaşam seni beklemez.

Karar Almada Zorluk Yaşar

Bu zamana kadar İkizler kadınının hep iyi ve olumlu yönlerinden bahsettim. Mesela enerjisi sayesinde seni sıkıcı hayattan kurtarması iyi bir şeydi, ancak; onun kararsızlığı çok berbattır. Eğer bir konuda kararsızlık yaşarsa bu kararsızlığı uzun süre boyunca devam eder. Hatta içinde taşıdığı kararsızlık seni hayattan bezdirebilecek kadar uç noktalara bile gelebilir.

Yeniliği Her Zaman Sever

Her ne kadar kararsız olsa da karar verdiği zaman yeniliklere asla hayır diyemez. Onun için hayat bir maceradır. Bu macerada da her zaman yenilikler bulunmalıdır. Sıradan bir yaşamı ve tekdüze bir ilişkiyi sevmez. Onu yapacağınız yeniliklerle şaşırtırsan emin ol dostum, seni daha fazla sevecektir.

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu aşk konusunda oldukça seçici bir özelliğe sahiptir. Genellikle aşık olduğu ve birlikte yaşadığı insanları kendisi seçer. Dışarıdan birisinin önerisiyle daha doğrusu görücü usulü bir ilişki yaşamayı tercih etmez. Eğer seni daha önce görmediyse ve bir elektrik almadıysa sana karşı olumsuz yaklaşabilir.  İkizler burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunun yanıtına geldik. Bu yanıt biraz zor ve emin ol hayatında onu etkilemek için uğraştığın kadar başka hiçbir konuda uğraşmamış olabilirsin. İkizler kadınının bazı aşk sınavları vardır. Tabi, bunlardan sana hiçbir zaman bahsetmez. Sen fark etmeden o gizlice sınavlarını yapar ve onun mantığına göre sen eğer o sınavlardan kalırsan sana Bye Bye der. Evet, yanlış duymadın. Farkında olmadan bir sınava gireceksin ve kalırsan asla onunla aşk yaşayamayacaksın. Yani; senin onu etkilemen için o testin farkında olman ve doğru şekilde testten geçmen gerekiyor.

Sen bir ikizler kadını ile birlikte olmak istiyorsan senin pek bir şey yapmana gerek yok. Sadece ilk adımı at ve beklemeye geç. O, seni aşkıyla kendisi bu yolda götürecek olan kişidir. İkizler kadını genellikle mantığı ve keskin zekasıyla hareket eder. Bu yüzden İkizler burcu kadını kırılırsa ilişkiyi pek fazla uzatmayı tercih etmez. Genellikle duygularını devre dışı bırakır. Bir kere kırılırsa bir daha sana yanaşmaz.

İkizler Burcu Kadını Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Sosyal hayatlarında sahip olduğu ve yazımın başında sana dediğim enerjik yapıları cinsel hayatları boyunca da göze çarpan bir detaydır. Bu yüzden cinsel yaşamda da onunla birlikte ilişki yaşarken monoton olmamaya dikkat et. Yatakta durağan bir ilişkiyi asla tercih etmez. Bu yüzden de senin monoton olmaman lazım. İkizler burcu kadını cinsel yaşama girince adeta bir tiyatro oyuncusu gibidir. Sana oyunlar oynar, seni güldürür ve mutlu eder. Sonra cinsellikle bu oyunculuk yeteneğini bir araya getirir. Asla onunla bir cinsel ilişki yaşarken sıkılacağını sanmam, dostum. Genellikle de partneriyle bir uyum sağlamaya ve sağladığı uyumu korumaya özen gösterir.

İkizler Burcu Uyum Tablosu

İkizler Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
İkizler Burcu

İkizler Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Koç Burcu

Koç Burcu