Koç Burcu Erkeği

21 Mart 20 Nisan tarihleri arasında doğan Koç burçlarının erkekleri karakteristik özellikleri burçlarından etkilenerek oluşmaktadır. Yuyyu‘ya girip Koç burcu erkeğinin özellikleri konusunda bilgi almak istediysen doğru yerdesin. Hemen eline bir bardak çayını al ve karşıma gel. Sana Koç burcu erkeği hakkında fazlasıyla ipucu vereceğim. Tüm ipuçlarını alıp onu etkileyerek yeni bir aşka yelken açmaya hazır mısın, tatlım?

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

İnatçı Yapısı Vardır

Biliyorum, tatlım inatçı bir erkek zor idare edilir, hatta idare bile edilemeyebilir. Ancak ne yazık ki sana Koç burcu erkeği özellikleri 2020 yazımda sana Koç burcu erkeğinin oldukça inatçı yapısı vardır, diyeceğim. Çünkü; sana yalan söylemek ve seni kandırmak istemem. Ölümüne inat edebilir ve asla bu inadından vazgeçmeyebilir. Senin onun inadıyla baş etmen lazım. Eğer edemezsen ilişkin çok uzun soluklu bir şekilde devam etmeyecektir. Dolayısıyla onu alttan almalı, kendi düşüncelerini ortaya sunarak onu kendine çekmeyi başarman lazım. Yoksa inadında ısrarcı olacaktır. Bunun için de biraz fazla efor sarf etmen gerekiyor.

Meraklılığı ile Dikkat Çeker

Her olayı, her düşünceyi ve her etkinliği merak eder. Hatta merak onun göbek adıdır, diyebilirim. Biraz merak oranı yüksek olan erkeklerden çok hoşlanmıyorsan Koç burcu erkeğinin senin erkeğin olamayacağını söylemek zorundayım. Çok dikkat çeken yapısı vardır ve her şeye burnunu sokabilir.

Cömert Bir Karakteri Vardır

Her ne kadar inatçılığı ve meraklı yapısıyla seni geri itse de dur gitme! Koç burcu erkeğinin olumlu yanları da var merak etme. O,en başta cömert bir adamdır. Onun kadar cömert bir adamı bir daha bulamayabilirsin, bu yüzden bir kez daha düşünmeni tavsiye ediyorum. Cömertliği bütün kötü özelliklerini silebilir.

Hemen Mutlu Olabilir

Erkekler hemen her şeye gülemezler ya da en küçük şeylerle mutlu olabilecek,sevinebilecek yapıları yoktur. Ancak biz kadınların bu tabusunu Koç burcu erkekleri tamamen yıkıyor, tatlım. Çünkü; o hemen her şeyden mutlu olabilir  ve yüzünde mutluluktan gülücükler saçabilir. Eğer sen de olumsuz özelliklerine rağmen somurtuk bir erkek istemiyorsan iste senin tercihin, burada. Bu yüzden Koç burcu erkeğini reddetmek biraz zor bir hal alacak, canım.

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Koç burcu erkeği 2020 yazımda sana bu erkeklerin aşk hayatından da söz etmek istiyorum. Onların aşk konusunda nasıl bir karakterleri olduğunu bilirsen daha doğru adımlar atabilirsin. Üstelik sana Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna yanıt verecek tüyoları da sunacağım.

Öncelikle Koç burcu erkeği ile bir aşk yaşamak istiyorsan aşk hayatındaki sallantılara alışkın olman gerekiyor. Çünkü; o çoğu zaman ilişkisini tek düze ve sıradan yaşamamayı tercih eder. Bu yüzden de en küçük bir hatan olduğunda sana inanılmaz derecede kızabilir ve bu kızgınlığını ilişkiyi bitirmek için bile kullanabilir.

Eğer hayatına sokmak istediğin bir Koç burcu erkeği varsa onu kendinden soğutmamaya aksine, kendine çekmeye çalışman lazım. Çünkü; bu erkekler çok çabuk soğurlar. Eğer Koç burcu erkeği soğursa bir daha sana geri dönmeyebilir. İlişkinin kısa süreli olmamasını istiyorsan ve uzun sürece katlanabileceğini düşünüyorsan onu kendinden soğutacak hareketleri yapma. Sevmediği hareketlerin yapılmasından hoşlanmaz ve bu hareketler şaka amaçlı bile yapılsa muhtemelen tepkisi çok ağır olacaktır.

Koç burcu erkeklerinin aşk hayatında en dikkat çeken özellikleri özgürlüğüne düşkün olmalarıdır. Özgürlüğünü kısıtlamaya başladığın an senden soğumaya ve uzaklaşmaya başlayacaktır, tatlım. Bunu aklından çıkarma, Yuyyu‘yu dinle.

Koç Burcu Erkeği Cinsellik Tercihleri Nasıldır?

Cinsellik konusunda en aktif burçları bana sıralar mısın diye sorsan, ben sana ilk sıralara Koç burcu erkeğini yazarım, canım. Bu yüzden eğer cinsellikte pek aktif değilsen ve sana cinsellik iştah açıcı bir aktivite olarak gelmiyorsa; Koç burcu erkeğini pek mutlu edemeyebilirsin. Çünkü; Koç burcu erkeği aşk hayatında olduğu cinsel yaşamında da özgürlüğünün kısıtlanmasından pek hoşlanmaz. Onun için tüm kartlar açık bir şekilde oynanmalıdır. O, her zaman cinsellik konusunda aktiftir. Değişik fanteziler kurar. Bu yüzden de karşısında duran partnerinin de sınırlarının olmasını pek sevmez. Eğer cinsellikte aktif olabileceğini düşünüyorsan sana iyi eğlenceler, canım.

Koç Burcu Uyum Tablosu

Koç Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Koç Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar

Koç Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu

Yay Burcu

Yay Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu