Koç Burcu Kadını

21 Mart 20 Nisan tarihleri arasında doğan bayanların burcu Koç oluyor. Peki, Koç burcu kadınının özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenleri görelim. Koç burcu kadınını tavlama tüyolarından, onun istediklerine, beğendiklerine değin her bilgiyi bugün sizlerle paylaşacağım. Yuyyu bugün sana Koç burcu kadını hakkında merak ettiğin ve işine yarayacak her bilgiyi verecek. Haydi, okumaya başlayalım.

Koç Burcu Kadınının Özellikleri

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Beğenilmekten Hoşlanır

Koç burcu kadını nelerden hoşlanır diye soruyorsan sana hemen cevabını vereyim. Onlar beğenilmekten fazlasıyla hoşlanırlar. Eğer hayatında bir Koç kadını varsa ya da bir Koç kadınını hayatına sokmak istiyorsan ona güzel sözler söylemen lazım. Onu beğendiğini hem sözlerinle, hem de davranışlarınla belli edersen senden iyisi olmaz, dostum.

 Ayrıca onu beğendiğini belli eden bir erkeğe kendisi de aşık olacağı için hemen bırakmak istemez. Belki de ilişkiniz böyle yapmaya devam edersen; nikah masasına kadar gidebilir. Onunla uzun yıllar boyunca birlikte olmak istiyorsan beğenini ondan asla gizleme. Bu davranışın sana büyük bir artı kazandıracak.

Yardımsever Yapısı ile Dikkat Çeker

En fazla yardım yapan ve yardım yaptığı için de mutlu olan burçlar arasında Koç burcu yer almaktadır. Koç burcu kadınları başkalarının zor anında onların yanında bulunmaktan hoşlanırlar. Onların her zaman yanlarında bulunarak başkalarına yardım ettiğinde tüm sinirlilik halleri gider. Bu yüzden eğer senden birine yardım etme konusunda destek beklerse ondan desteğini asla esirgeme.

Çok Duygusal Yapıları Vardır

Balık burcu kadınlarından sonra en duygusal burçlar arasında Koç kadınları yer almaktadır. Bir filmde gözyaşlarını tutamaz. Sokakta yaralı bir kedi görse hemen onu aklına takar ve ona üzülür. Bu yüzden de işin biraz zor. Çünkü; duygusal yapılı bu kadınlar kırılmamalıdır. Eğer Koç burcu kadını kırılırsa onu bir daha zor eski haline döndürürsün. Yaptığın davranışlar dolayısıyla büyük önem taşıyorlar.

Fiziksel Özellikleri Sayesinde Beğeni Toplar

Koç burcu kadını fiziksel özellikleri sayesinde pek çok erkeğin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Seksi bir vücuda sahip olan Koç burcu kadınları adeta vücutlarıyla ahenk içerisindedirler. Genellikle sağlıklı vücutlarıyla dikkat çeken Koç kadınları erkeklerin gözbebeği konumundadır.

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Koç burcu aşk deyince hemen aklıma kıskançlık geliyor. Burçlar arasında sevdiği adamı belki de en fazla kıskanan kadınlar Koçlardır. Kıskanç yapıları sevdiği adama bağlı ve sadık olmasına da sebebiyet vermektedir. Evliliğe kadar ilişkilerini götürmek için her zorluğun üstesinden gelmeye çalışırlar. Evlendiklerinde de ilişkilerinde ciddi bir karaktere bürünürler.  Koç burcu kadınının aşk hayatında belki de en olumsuz yanı; özgürlüğüne düşkün olmasıdır. Bir şey yaparken ya da yapmadan önce sevdiği adamdan izin almayı pek tercih etmezler. Ayrıca sen ona hesap sorarsan da bundan rahatsız olurlar. Üstelik bununla da yetinmeyen Koç kadınları senin hesap vermeni ve ondan izin almanı isteyecektir. Bu yüzden Koç burcu kadını 2020 yorumlarımda seni bu konuda uyarmayı kendime borç biliyorum, dostum.

Eğer Koç kadınını kendine aşık etmek istiyorsan bu konuda sabırlı ve ona karşı dürüst olman lazım. Onun olumlu ve olumsuz özelliklerini zihninde bir teraziye koyman gerekiyor. Ardından da eğer olumlu yanları ağır basarsa ona karşı net bir tavır içerisinde olman büyük önem arz ediyor. Eğer ona hiçbir zaman net olmayıp aksine kimi zaman aşık, kimi zaman da basit bir arkadaşmış gibi davranırsan büyük ihtimal seni kapının önüne koyabilir. Tüm bu önerilerime dikkat ederek onu kendine çekebilirsin.

Koç Burcu Kadını Cinsellik Tercihleri

Koç burcu kadınının elementi ateştir. Yani; ateş tarafından yönetilmektedir. Peki, ateş tarafından yönetilmek ne demek? Hemen sana açıklıyorum. Yani tıpkı yönetildiği element gibi her zaman sıcaktır ve yakıcıdır. Bu sıcaklığını cinsel hayatında fazlasıyla ön plana çıkarmaktadır. O, her zaman cinselliğin elzem olduğunu düşünür ve fantezileriyle seni şaşırtabilecek özelliklere sahiptir. Ancak Koç burcu kadını sosyal hayatında olduğu gibi cinsel hayatında da baskın olmayı tercih eden bayanlar arasındadır. Onu, sekste yönetmeye kalkarsan bu durumdan ne yazık ki pek hoşlanmaz ve hatta cinsel ilişkiyi yarıda bile bırakabilir. Senin beklemediğin ve istemedin anlarda bile cinsellik isteyebilir. Bu yorucu ilişkiye hazır mısın?

Koç Burcu uyum Tablosu

Koç Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Koç Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar

Koç Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu

Yay Burcu

Yay Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu