Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

21 Ocak’tan 18 Şubat’a kadar geçen sürede hayata gözlerini aralayan kişiler Kova Burcunun temel özelliklerini taşımaya aday oluyorlar. Kova burcu kadında ve erkekte farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Yuyyu, bugün sana Kova burcu erkeğinin özellikleri konusunda detaylar sunacak. Bir Kova burcu erkeğini hayatına sokmak ve onunla bir ömür mutlu olmak istiyorsan yapman gerekenler hakkında bilgi verecek. İşte, Kova burcu erkeğinin özellikleri listem…

Kova Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Oldukça Yaratıcıdır

Yaratıcılığı ve estetik zekası oldukça yüksek bir yapıları vardır. Kova burcu erkeği  deyince akla ilk gelen nokta onların sanatla adeta iç içe olmasıdır. Onunla sanat galerine gitmek, müze ziyaretleri yapmak, resim sergilerini ziyaret etmek muhteşem bir fikir olacaktır. Küçük kas motor becerileri oldukça gelişmiş olan Kova burcu erkekleri son derece başarılı şekilde sanat şahaserleri üretebilirler. Sen de ona bu noktada hayran kalabilirsin. Hatta Kova erkekleri pek çok kadını sahip olduğu bu küçük yetenekler sayesinde etkilemektedir. Dolayısıyla sanatla uğraşan naif ruhlu bir erkek hayatına girsin istiyorsan tercihin Kova’dan yana olmalı, tatlım.

Sosyal Yanları Güçlüdür

Türk erkeklerinin pek sosyal ortamlarda başarı elde ettiği söylenemez. Ancak Kova burçları bu tabuyu tamamen yıkıyor. Çünkü; onlar oldukça sosyallerdir. Onu götürdüğün ve daha önce girmediği bir ortamda hemen uyum sağlayabilir. Ancak onu farklı kılan özelliği; Kova burçlarının girdikleri sosyal ortamda karşılaştıkları kişileri baştan aşağı analiz etmesidir. Üstelik yaptığı bu analizlerden sana da söz edebilir. Yani; ağzın açık şekilde onu dinleyebilirsin.

Görüşleri Birçok Kişiden Farklıdır

Koyun sürüsü gibi herkesin kabul ettiği görüş onun için uygun değildir. O, olaylara farklı bir açıdan bakar. Bu yüzden karşında hiç düşünmediğin ve onaylamadığın bir şeyi savunan adam görebilirsin, hemen kendini toparla.

Çabuk Sıkılır

Kova burcu erkeğinin belki de en olumsuz özelliği çabuk sıkılmasıdır. Eğer onunla sonuna kadar bir aşk ilişkisi yürütmek istiyorsan o, kesinlikle bu ilişki yaşanırken sıkılmamalı. Canım, eğer onu sıkarsan veya onun sıkıldığını hissedersen seni yüz üstü bırakacağını da bilmen lazım. Dolayısıyla davranışlarına dikkat et.

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatında Nasıldır?

Kova burcu aşk konusunda biraz diğer burçlardan farklı özellikler göstermektedir. Kendisini zor ifade eden bir yapıya sahiptir. Belki de sana çok aşıktır ve bunu belli etmek için tüm hareketlerini kontrol altına almaya çalışabilir. Ancak bu çalışma çok uzun sürmez. Çünkü; o hemen içine kapanır ve sana olan aşkını bir türlü davranışlarıyla gösterememeye başlar. Kova burcu erkeğinin aşk belirtileri arasında en bariz olanı afallamasıdır. Sana aşkını göstermekle, göstermemek arasında kaldığı için çoğu zaman seninle olan ilişkisinde afalladığına şahit olabilirsin. İşte bu tür şaşırmalar, ne yapacağını bilmemeler ve afallamalar gözüne çarparsa onun sana aşkının başladığına emin olabilirsin. Kova burcu erkeği aşk uyumu konusunda iç dünyasında çok fazla zorluk yaşasa da eğer seni gerçekten sevdiyse mutlaka geç de olsa sana bunu göstermek için büyük çaba harcamaya başlayacaktır. Ancak birçok kadının erkeğini idare ettiği gibi sen de onu idare etmelisin. Ancak senin diğer kadınlardan farkın senin daha fazla idareci özelliğini ön plana çıkarmak olacaktır. Eğer ona yaşadığınız aşk ilişkisi esnasında yardımcı olmaz ve duygularını açması için ona güven vermezsen ne yazık ki canım, ilişkin çok fazla ileri gitmeyecektir. İlişkinin sonlanmamasını istiyorsan ona hemen güven aşılayıcı özelliğini göstermeye başlar. Yeteri kadar güveni sağladığında aşkının ilerleyeceğini Yuyyu sana söyleyebilir, canım.

Kova Burcu Erkeği Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Aşk yaşarken her ne kadar içine kapanık ve sana olan duygularını kolay bir şekilde idare edemeyen yapısıyla dikkat çekse de Kova burcu erkeği cinsellik konusunda oldukça sınırsızdır. Belki de onun kadar cinsellikte sınır tanımayan bir kişiye daha rastlamaz senin için zor olabilir. Özellikle de az önce dediğim gibi onun senden içten içe istediği güveni sağlayabilirsen her an her yerde cinsellik kokan hareketleri ile karşı karşıya kalabilirsin. Kendisi cinsellik konusunda sınırsız bir yapıya sahip olduğundan dolayı karşısında da çok fazla sınırlar koyan bir kişi istemez. Eğer kendini bu konuda aşabileceğini düşünüyorsan sana başarılar, tatlım.

Kova Burcu Uyum Tablosu

Kova Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Kova Burcu

Kova Burcu

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Koç Burcu

Koç Burcu