Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova burçlarına sahip olan kişiler 20 Ocak ile 18 Şubat tarihleri arasında dünyaya gelen kişilerdir. Her burçta olduğu gibi bu aralıkta doğan ve Kova burcuna sahip olan kadınlarda bazı özellikler dikkat çekmektedir. Bir kadını etkilemek ve onunla birlikte olmak istiyorsan ve o kadın Kova burcuysa bu yazım tam sana göre. Yuyyu sana bugün Kova burcu kadınının özellikleri hakkında dikkat çeken bilgiler verecek. Tüm tüyolara hazır ol!

Kova Burcu Kadınının İlgi Çekici Özellikleri

Girişken Yapısıyla Dikkat Çeker

Ülkemizde genellikle kızlar çekingen, utangaç ve içine kapanık yapısıyla bilinmektedir. Ancak eğer sen bir kova burcu kadınıyla çıkmaya hazır oluyorsan zihninde oluşan bu tabuların tamamını yıkman lazım. Çünkü; Kova burcu kadınları oldukça girişken yapıları sayesinde birçok erkeğin dikkatini çekerler. Öncelikle sosyal ortamda çok başarılı olan Kova kadınları karşısındakini çok iyi bir şekilde dinler, konuşma sırası kendisine geldiği zaman ise; oldukça etkileyici bir şekilde konuşmasına başlar. Başladığı konuşmasını tıpkı ilk başladığı gibi etkileyici bir şekilde sonlandırır.

Tarzıyla Göz Doldurur

Modaya ilgisi olan ve moda deyince akla ilk gelebilecek kadınlar arasında kova kadınları dikkat çekiyorlar. Kova burcuna sahip kadınlar modayı yakından takip ederler. Modaya uygun parçaları oldukça başarılı bir şekilde kombinlerler. Onunla buluşmaya gittiğin zaman sürekli şık olman lazım. Aksi halde seni beğenmeyebilir. Çünkü; ona göre şıklık ilk derecede önem taşır.

Dürüst Bir Yapısı Vardır

Modayı takip eden ve sosyal alanda başarılı olan sevgilinin dürüst özelliği de senin gözüne çarpacak. Çünkü; o her zaman karşısındaki insana dürüst olmayı tercih eder. Dürüstlük kova kadını için bir karakter meselesidir. Üstelik sevgilin olacak bu kadının dürüstlüğü de seni fazlasıyla etkileyecek.

Dünyaya Karşı Farklı Bakış Açıları Sunar

Bambaşka düşünceler ve fikirlerin bir arada bulunduğu hayatın sen de renkli ve heyecanlı olacağını düşünüyorsan sana Kova kadınını önermekteyim. Çünkü; Kova kadınları olaylara, gelişen dünyaya farklı bir pencereden bakarak sana yeni ufuk açabilirler. Eğer artık klişeliklerden sıkıldıysan bir an önce hayatına renk gelsin istiyorsan, Kova senin için en doğru tercih olacaktır.

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kova burcu aşk konusunda sabit şekilde ilerler. Her ne kadar sana yeni ufuklar açsa da o ilişkisini ilerletirken daha stabil bir şekilde ilerlemeyi tercih eder. Belirli dönemlerde yaşanan kavgalar, tartışmaların olmasını hiç istemez ve sevmez. Kova burcu için aşk dalgalanmalar olmadan tek bir çizgi içerisinde ilerlemelidir.  Dostum, Kova  kadını için güven çok önemlidir. Eğer sana güvenirse mutlaka ilişkisini sonuna kadar götürmek isteyecektir. Kova burcu kadını sadık mıdır sorusuna eğer Evet dememi istiyorsan ona güven vermen lazım. Senden güven alamadığı noktada ya da sana karşı oluşturduğu güven inancını yitirdiği zaman sana sadık kalamayacaktır.

Kova burcu kadını sosyal hayatında olduğu gibi aşk hayatında da dürüsttür. Ancak sana güvenmediği zaman yaşadıklarını hiçbir zaman dürüst olarak ve net bir şekilde anlatmaz. O, sana karşı her ne kadar ciddi bir duruş sergilese de senden ilgi de bekleyecektir. Senden beklediği ilgiyi görmesi halinde biraz da olsa şımaracaktır. Ancak oluşan şımarıklık ilişkinizi hiçbir zaman zarara uğratacak raddeye  gelmeyecektir. Yuyyu Kova burcu kadını  ilgiyi sever mi diye çok soru aldığımız için bu açıklamayı yapmak istedim. Onun için ilgi vazgeçilmezdir. Eğer senden fazla ilgi görürse sana karşı güveni de fazlalaşır ve tabi ki ilişkiniz sağlam bir zemine oturacaktır, dostum.

Kova Burcu Kadını Cinsellik Konusunda Ne Düşünüyor?

Yazımızın başında sana bir şey demiştim, hatırlıyor musun? Kova burcu kadını dünyaya farklı pencerelerden bakar demiştim. Evet, dediğini duyar gibiyimJ İşte onun bu özelliği cinsellik konusunda da farklı bir bakış açısı sergilemesine sebep oluyor. Tabi burada oluşan farklı bakış açısı senin hoşuna fazlasıyla gidecektir.

Ona göre cinsellikte sınır olmaz. Her an ve her yerde cinsel davranışları ondan bekleyebilirsin. Hiçbir zaman ilişkide klişe davranışlara yer vermez. Dolayısıyla cinsellikte her zaman yeni deneyimleri seninle paylaşmak isteyecektir. Özgürlüğü en fazla yaşadığı yer cinsellik anıdır. Bu yüzden ona eşlik edebilmen için her türlü yeniliğe açık olman lazım.

Kova Burcu Uyum Tablosu

Kova Burcu Uyumlu Olduğu Burçlar
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Kova Burcu

Kova Burcu

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Koç Burcu

Koç Burcu