Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

22 Aralık 20 Ocak tarihleri arasında doğan birine aşıksan ve onu etkilemek istiyorsan mutlaka Oğlak burcu erkeğinin özellikleri yazımı okuman gerekiyor tatlım. Sana Yuyyu olarak muhteşem bilgiler vereceğim, eğer bu bilgilerin ışığında ilerlersen onu tavlamamak için hiçbir seçeneğin olmayacak. İşte Oğlak burcu erkeğinin özellikleri, aşk hayatı ve ilgi çeken davranışları gibi Oğlak burcu hakkında her şey burada seni bekliyor. Burç yolculuğuna çıkıyoruz, kemerleri sıkı bağla.

Oğlak Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Kendisine Güveni Fazladır

Eğer yaptıklarına ya da yapacaklarına güvenen sürekli acaba mı diye düşünmeyen bir erkeğin hayatına girmesini istiyorsan bu tercih Oğlak erkeğinden yana olmalıdır. Çünkü; onlar kendilerine fazlasıyla güvenmektedirler. Üstelik kendilerine olan güvenlerinin farkındalar ve kendilerinden eminlerdir.

Ciddi Kararların Adresi Odur

Karar alırken çok dikkat eden Oğlak burçları genellikle de çok ciddi kararlar alırlar. Zaten kendilerine güvenleri hat safhada olduğundan dolayı ciddi karar alma konusunda da tereddüt yaşamazlar. 20 yaş ve üzerine gelince aldıkları kararlar daha oturaklıdır.

Hırs ve İnat Bir Arada

Bir erkekte hırs ve inat gibi karakteristik özelliklerin bir arada bulunması pek istenilen bir şey değildir. Ancak Oğlak burçları kendilerini bu konuda dengeleyebiliyorlar. Özellikle 20 yaşından itibaren akla ve mantığa uygun olmayan hususlar konusunda herhangi bir şekilde inatçılık göstermezler. Hırslı olduklarından dolayı da başarı için önemli bir anahtarı ellerinde bulundururlar.

Yönetici ve Lider Vasfına Sahiptir

Karizmatik duruşlarını liderlik ve yöneticilik vasfına sahip olmaları ile desteklerler. Bir Oğlak burcu erkeğinin kalifiyesiz bir eleman olarak çalıştığına pek rastlayamayız. Hangi alanda iş icra ederlerse etsinler genellikle yönetici ve karar alıcı bir lider konumunda karşınıza çıkarlar. Dolayısıyla eğer onu tavlamak istiyorsan fazla düşünmene gerek yok. Prestijli bir kimliğe sahip olacaksın.

Kişilere Değer Verir

Her ne kadar kendilerine olan güvenleri fazla olsa ve yönetici konumunda bulunsalar bile kendisinden aşağıda bulunan kişileri asla yargılamaz ve gereksiz yere eleştirmezler. Eğer değer verdiği bir kişi varsa onun için elinden geleni yaparlar. Üstelik onların en zor anlarında yanındalardır.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk konusunda kimi zaman temkinli bir davranış stili benimserken; kimi zaman da asla kendisinden taviz vermeyen yapısıyla karşımıza çıkmaktadır. Onunla aşk yaşamak istiyorsan sana bir tüyo vereyim, ne dersin? Öncelikle sana bağlanana kadar mutlaka kendisinden taviz vermeyecektir. Kendisine olan güvenini en üst seviyeye çıkaracak ve senin her dediğini kabul etmeyecektir. Her dediğini yapmayan sevgilin, ileriki zamanlarda sana karşı saygı duyan ve her isteğini yerine getirmeye çalışan bir kişi haline dönüşecektir. Çünkü;  Oğlak burcu erkeği  yalnızlık konusunda oldukça beceriksizdir. Yalnızlığı hiç sevmez ve daima yanında tek tük olsa da birilerinin bulunmasını tercih eder.

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Oğlak burcu erkeğini etkilemek istiyorsan öncelikle ona saygı göstermen gerektiğini bilmen lazım. Canım o kesinlikle kendisine saygı göstermeyen, fikirlerini dinlemeyen, mantıklı olarak sunduğu fikirlerini uygulamayan kadınlardan hoşlanmaz. Eğer onu dinleyebileceksen bu yola çıkman lazım. Aksi halde o seni yarı yolda bırakacak ve dolayısıyla ağlayan taraf sen olacaksın. Seninle ilk buluşmasından itibaren sana hayatındaki en uç noktalarda yaşadıklarını anlatacaktır. Tatlım o sana anılarını anlatmaktan, hayatındaki önemli anları anlatmaktan zevk alır. Ancak bunları sadece sen dinle diye anlatmaz. Daha sonra seni büyük bir sınav bekliyor olacaktır. Anlattıklarının yeri ve vakti geldiği zaman hatırlanmasını ister. Eğer hatırlayamazsan onun gözünden düşersin.

Oğlak Burcu Erkeği Cinsellik Konusunda Nasıl Davranır?

Yuyyu olarak sana verebileceğim son tüyoya gelmiş bulunuyoruz. Oğlak burcu erkeği cinsellik konusunda nasıldır ve cinsellikte nasıl davranışlar sergiler? Şimdi sana bu detayları da vererek sözüme son vereyim. Her ne kadar sağlam ve kendisine güvenen bir yapıya sahipse de o duygusal özelliğiyle dikkatleri üzerine toplamaktadır. Cinsellikte de bu duygusallığını dışa vurmaya başlar. Bu yüzden kesinlikle kısa süreli ilişkilerde oyalanmayı tercih etmez. Onun için hayatının tek kadını olmalıdır. O kadınla da cinsellik yaşamalıdır. Ancak başkasıyla asla yaşamaz. Eğer güvenini kazanırsan sana bambaşka bir cinsel deneyim sunacaktır. Bunun için bence çalışmalara başlamalısın.

Oğlak Burcu Uyum Tablosu

Oğlak Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu