Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Aralığın son günlerinde ya da Ocağın ilk zamanlarında doğduysanız siz de onlardansınız, yani Oğlak burcusunuz. Oğlak burcu kadını da tıpkı erkeğinde olduğu gibi farklı ve değişik özelliklere sahiptir. Bugün de Yuyyu sana Oğlak burcu kadınının özellikleri konusunda bilgi sunacak. Hem eğer bu burcu taşıyorsan beraberinde getirdiğin özellikleri öğrenmiş olacaksın ya da bir Oğlak burcu kadını ile beraber olmak istiyorsan başka kimseden duyamayacağın tüyoları kendin için alacaksın.Tüm bu süreçte aklına takılan her sorunun yanıtını bulacaksın.

Oğlak Burcu Kadınının Karakter Özellikleri

Güçlü Karaktere Sahipler

Kırılgan ve duygusal iç dünyaları olmayan Oğlak burcu kadınlarının hemen hemen hepsi güçlü bir karaktere sahip olmaktadırlar. Sahip oldukları bu güçlü karakter sayesinde herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu kadınlar iş hayatlarına da güçlü duruşlarını yansıtırlar. Hem varsa yöneticileri, hem de iş arkadaşlarına karşı güçlü bir tavır sergileyen Oğlak kadınları, çoğu zaman iş ortamında ezilen taraf olmazlar. Bu nedenle de sürekli bir yükselişte olup iş hayatının basamaklarını hızlı bir şekilde çıkarlar.

Duygularını Pek Gösteremezler

Oğlak burcu kadınlarının ve erkeklerinin ortak özellikleri arasında duygu problemleri yer almaktadır. Onlar duygularını dışarıya pek açamazlar. Bu yüzden de duygularını göstermeyi tercih etmezler. Daha çok içlerinde hissettikleri duyguları yaşarlar. Bu da hem sosyal, hem de aşk ilişkisinde büyük bir probleme sebep olur. O nedenle eğer Oğlak kadınını seviyorsan ondan pek romantik sözler bekleme.

Çok Hırslıdır

Oğlak kadınının belki de en önemli özelliği onun hırsıdır. Hırsının yüksek olmasından dolayı hayatında her alanda başarı elde etmeye her zaman açık bir yapısı vardır. Hayatında karşılaştığı zorluklar karşısında pes etmez. Aksine o zorlukları aşabilmek için inadına uğraşır ve başarıyı avuçlarının arasına alır.

Titizdir

Oğlak burcu kadınının diğer bir özelliği titiz olmasıdır. Bu titizliğini hem yaşadığı ortamda hem de dış görünüşüne baktığın zaman direkt olarak görebilirsin. Kıyafetlerini seçerken özenli davranır. Kişisel bakımına ve temizliğine oldukça dikkat eder. Bunun yanı sıra da evini mutlaka temiz ve toplu şekilde bırakır. Onunla bu düzen içerisinde yaşamaya hazırsan hemen ona yaklaşabilirsin.

Oğlak Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu kadını güzelliği ile göz dolduran bir fiziğe sahiptir. Tıpkı karakteri gibi fiziği de tüm erkeklerin ve hatta bayanların bile ilgisini çekebilecek özelliklere sahiptir. Öncelikle onun yüzünü anlatmaya başlamak istiyorum. Zaten en dikkat çeken yanı yüzüdür. Yüzüyle senin kalbini fethedebilir. Çok fazla kilo problemi yaşamayan bu bayanların bacakları ise ince ve uzundur. Bir erkeği yüzüyle etkiledikten sonra bacaklarıyla da son noktayı koyabilir. Bu yüzden onun fiziğini seyretmekten kendini asla alamayacaksın. Eğer sen de onun hem fiziğine, hem de karakterine aşık olup hayran kaldıysan nelerden hoşlandığını da bilmen lazım.

Oğlak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

O, her zaman gelişmeye açık bir yavru kuş gibidir. Hiçbir zaman kendisini yeni bir bilgiye kapatmaz. Bu nedenle de ona kattığın her yeni bir bilgi kendisinin hoşuna gidecek ve seni ona yakınlaştıracaktır. Bak dostum, eğer onu etkilemek istiyorsan Yuyyu sana onu sürekli seyahate götürmeni önerir. Çünkü; o görmediği yerlere gitmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi oldukça sever.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk konusunda da tıpkı hayatının diğer alanlarında olduğu gibi titiz bir şekilde davranır. O genellikle tıpkı kendisinde olduğu gibi güven oranı yüksek erkeklerden hoşlanmaktadır. Yaptığı işin arkasında duran ve kendi düşüncelerine güvenen erkekler onu her zaman kendisine çekmiştir. Ayrıca kendisi çok titiz olduğu için en azından dağınık olmayan erkekleri tercih eder. Dağınık, pasaklı ve uyuşuk erkekler onun ilgi alanına girmez. Sen son saydığım özellikleri taşıyorsan ne yazık ki senin şansın pek yok diyebilirim, kendine farklı burçta bir kadın araman lazım. Çünkü; Oğlak burcu kadını muhtemelen sana bakmayacaktır.

Oğlak Burcu Kadını Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Oğlak burcu kadını cinsellik konusunda muhafazakar bir yapıya sahiptir. Genellikle uzun süredir birlikte olmadığı veya evlenmediği bir kişiyle cinsel ilişki yaşamak istemez. Bu yüzden de onun sınırlarını delmek isteyen biri olursa onu hayatından şutlar. Dolayısıyla hareketlerine dikkat etmen lazım.

Oğlak Burcu Uyum Tablosu

Oğlak Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu