Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

23 Eylül ile 22 Ekim tarihleri arasında doğan biriyseniz Terazi burcunun özelliklerini taşıdığını bilmeniz gerekiyor. Terazi burcu burçlar içerisinde en uyumlu ve en çok tercih edilen özellikleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle bir Terazi burcu erkeği olarak yazımızı okuyorsanız kendinizi şımartabilirsiniz. Çünkü; bayanların aradığı özelliklerin bir çoğu sizde yer alıyor. Terazi burcu erkeği aşk konusundan başlayıp arkadaş ilişkilerine kadar pek çok noktada parmakla gösterilebilecek özelliklere sahiptir. Kızlar eğer bir sevgili arayışındaysanız ve burçların gücüne inanıyorsanız mutlaka Terazi burcu erkeği özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Ayrıca Terazi burcunda sevgilisi olan kızlar da bu yazımızı okuyarak sevgililerinin özelliklerini öğrenip onlarla sohbet ederken ya da onlara bir hediye alırken tereddüt yaşamalarına gerek kalmaz.

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

Kızlar öncelikle eğer kavgadan ve yüksek sesten hoşlanmıyorsanız mutlaka bir Terazi erkeği ile beraber olmanız lazım. Çünkü; onlar sessizlikten ve en küçük çatışma sonrasında bile barış etmekten haz alırlar. Samimi olarak söylüyorum ki; bir Terazi erkeği ile beraberseniz kesinlikle uzun süreli kavga etmeniz imkansızdır.

Entelektüel Bir Sevgiliye Hazır Mısın?

Kızlar sürekli araştırma yapan ve kendi düşüncelerinin arkasında duran bir erkekle beraber olmak ister misiniz? O zaman sizlere Terazi erkeklerini önerebilirim. Onlar Venüs tarafından yönetildiğinden dolayı çok entelektüel yapıları vardır. Ayrıca  adalet duygusunun en fazla baskın olduğu burçlar Terazi burçlarıdır.

Modayı Takip Eden Bir Sevgilin Olsun İstemez Misin?

Biz kızlar doğamız gereği modayı oldukça takip ederiz. Ancak bir ilişki yaşadığımız zaman kesinlikle o kişinin de bizimle moda konusunda fikir alışverişi yapmalarını isteriz. Eğer senin de böyle bir isteğin varsa; hemen kendine bir Terazi erkeği bulman lazım. Terazi erkekleri modaya çok fazla önem verir. Canım emin ol; senden daha fazla bile moda konusunda fikri olabilir. Özellikle kol düğmeleri ve mavi, gri renkte kombinler onun dikkatini çeken moda kaynaklarıdır.

Geleceğini Maddi Yönden Garantileyen Bir Erkekle Yan Yana Olacaksın

Terazi burcu erkeği bazen gereksiz harcamalar yapsa bile genel eğilimi maddi yönden kendisini garanti altına almaktır. Bu yüzden daha çok uzun vadeli yatırımlar onun ilgisini çekmektedir. Dolayısıyla bazen tutumlu davrandığını da görebilirsin. Ancak canım emin ol onunla evlenirsen; en az bir araba ya da ev almak için planlar yaptığını görebilirsin.

Artık Senin de Bir Kedin Var!

Terazi burcunun özelliklerini taşıyan erkekler genellikle evde vakit geçirmeyi ve ailesine zaman ayırmayı tercih eder. Bu yüzden de evde senin dizinde uyuyan bir kediye ihtiyacın yok. Çünkü; bunu Terazi burcundaki sevgilin ya da eşin yapacaktır. Seninle romantik vakit geçirmek, ev içi etkinlikler düzenlemek onun en çok hoşlandıkları arasında yer almaktadır.

Güçlü Hafızalı Bir Erkek Her Zaman Çekicidir!

Biz bayanlar en çok hafızası güçlü erkeklerden hoşlanırız. Bunu bir zekilik ölçütü olarak kabul ederiz. İşte sen de bu şekilde düşünüyorsan Terazi erkeği senin dikkatini çekecektir. Sadece bir kez baktığı metni, sayıyı hafızasında tutabilir. Özellikle ilişkisinde yaşadıklarını, senin ona dediklerini asla unutmaz.

Gözlerine Bakman Yeterli!

Altıncı hisleri çok güçlü olan Terazi burcu erkeği, senin gözlerine baktığı an ne istediğini ve neye ihtiyacın olduğunu anında çözer. Ayrıca bu isteklerini yapacak kadar da centilmendir. Sen de eğer bu tür erkeklerden hoşlanıyorsan Terazi burcu erkeği yorumları konusunda bu kadar bilgi sahibi olduktan sonra sakın onu kaçırma.

Çok Hırslı Bir Sevgilin Olacak

Terazi burcu erkeği deyince belki de ilk akla gelen özelliklerinin başında çok hırslı olmaları yer almaktadır. Çok hırslı olduklarından dolayı özellikle iş yaşamında büyük atılımlar gerçekleştirdiğini görebilirsiniz. Bu hırs sana hem maddi anlamda, hem de prestij ve saygınlık anlamında olumlu şekilde geri dönecektir, emin olabilirsin.

Çok Zor Aşık Edersin

Terazi erkeklerinin belki de en kötü yanlarından birisi çok zor aşık olmalarıdır. Aşağıda bahsettiğim noktalara dikkat edersen onu kendine aşık edebilirsin. Bak canım her ne kadar o zekiyse sende de pratik zeka var. Ufak bir uğraştan sonra onu kendine aşık edebilirsin. Zaten aşık olduktan sonra sadakatli bir şekilde sana bağlanacaktır. Aşık olduğu kişiyi kesinlikle kolay kolay bırakmayan yapıları vardır.

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yukarıda saydığım bu kadar olumlu özellikten sonra bir Terazi burcu erkeğini nasıl etkilerim? Diye soruyorsan hemen bunu da sana anlatayım. Öncelikle oturup kalkmasını bilen, nerede nasıl davranacağı konusunda bir fikri olan kadınlar Terazi burcu erkeğini  cezp eder. Modern dünyaya at gözlüğünden değil; geniş pencereden bakan kadınlar hemen bu kişilerin radarına girerler. Özellikle de kendisine sadık olan ve bunu belli eden kadınlara daha fazla aşık olurlar. Bir terazi erkeği kıskandırılmaktan hiç hoşlanmaz. Bu yüzden canım eğer onu kıskandırmak gibi bir planın varsa hemen vazgeç. Cinsellik konusunda da özgür davranan kadınlarla bir ömür bile yaşayabilirler.

Eğer yukarıda saydığım noktalara dikkat edersen aynı zamanda Terazi burcu erkeği nasıl aşık edilir? Sorusuna da yanıt bulmuş olacaksın. Haydi sana iyi şanslar…

Terazi Burcu Erkeği Cinsellik

Terazi burcu erkeği ile evlenmek için hazırlanıyorsan onun cinsellik hakkında düşündüklerini ve cinsellik esnasında yapmak istediklerini de bilmen gerekiyor. Öncelikle argo konuşmalar onu tahrik eder ve bu yüzden cinsellik esnasından bir Terazi erkeğinin argo konuşmalar söylemesine kesinlikle şaşırma ve sen de bu düzene uymaya çalış. Ön sevişme olmadan Terazi erkeği bir cinsellik ilişkisine başlamaz. Hatta ön sevişmeyi çok uzun da tutabilir. Kendini uzun ön sevişmelere hazırlaman lazım. Şehvetli ve samimi şekilde yaklaşan bir yapısı vardır. Üstelik onunla cinsellik yaşarken ne kadar sevimli olduğunu da fark edeceksin.

Evlenmek İstiyorsanız En Doğru Tercih Terazi Burcu Erkeği ile Evlilik

Terazi burcu erkeği evlilik konusunda çok doğrucu bir tavır sergiler. Öncelikle flört döneminde istediği bir kadının özelliklerin sahipsen, seni mutlaka sahiplenecektir. Ardından da sana duygularını açık bir şekilde ifade edecektir. Kesinlikle duygularını saklamaktan ve kapalı kartlardan hoşlanamaz. Eğer seninle evlenmek istiyorsa ve buna hazırsa her an evlenme teklifi alabilirsin. Yüzükleri çok kenara köşeye saklama, yüzük ölçünü alıp sana bir tektaşla evlilik teklifi sürprizi hazırlayabilir. Şimdiden evinin dekorasyonuna yönelik hayaller kursan iyi olur.

Terazi Burcu Uyum Tablosu

Terazi Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Terazi Burcu

Terazi Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Yay Burcu

Yay Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu