Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

22 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğan bayanların sahip olduğu burç Terazi burcudur. Terazi burçlarının özellikleri hem erkekler, hem de bayanlar açısından değişiklik göstermektedir. Sizlere daha önce Terazi burcu erkeğinin özellikleri konusunda bilgi vermiştim. O konuya bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi ki paylaşacağım bilgiler ise; Terazi burcu kadınının özellikleri için geçerli olacak. Terazi burcuna sahip hanımlar ve bir Terazi burcu bayanını kendisine aşık etmeyen beyler bu yazımı dikkatli bir şekilde okusunlar. Belki de sağlam bir ilişki ve aşk dolu bir hayatın sırlarını bu kısa süre zarfında öğreneceksiniz. İşte pek çok erkeğin merak ettiği Terazi burcunun kadınının özellikleri…

Terazi Burcu Kadınının Karakteristik Özellikleri

Birçok özelliği ile dikkat çeken ve hemen her erkeğin cazibesini kazanan Terazi kadınları özellikleri sayesinde parmakla gösterilen bayanlar halin geliyorlar. Cazibelerinden, çekiciliklerine, karakterlerinden, uyumluluklarına kadar birçok olumlu yanı bulunan Terazi hanımlarının mutlaka bilinmesi gereken özellikleri…

İlgi Çekici Sohbetleriyle Dikkat Çekerler

Erkekler olarak her ne kadar bayanların konuşmasından pek haz etmesiniz de; Terazi kadınlarının konuşması sizi kendisine hayran bırakacak. Sizi sıkmadan, zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamayacağınız şekilde yapacağı sohbetler sayesinde ilişki seçiminizde en doğru kararı verdiğinizi bir kez daha anlayacaksınız.

İnsanlara Değer Verirler

Eğer bir Terazi kadınını kendinize aşık ederseniz; size oldukça fazla değer verecektir. Üstelik Terazi kadınları sadece değer vermekle de kalmazlar. Değer verdikleri ve önemsedikleri insanların düşüncelerine başvurmadan önemli kararlar vermezler.

Doğallığıyla Ön Planda Bir Sevgilin Olacak!

Yapmacıklığı ve taklidi sevmiyorsan, Terazi kadını tam senin tarzın. Çünkü; tıpkı senin gibi Terazi sevgilin de doğallığı tercih edecek. Başka kimsede göremeyeceğin konuşma tarzı, davranış kalıplarıyla karşılaşacaksın. Ve emin ol dostum, ona bir kez daha aşık olacaksın.

Rahatlığıyla Göz Dolduran Bir Sevgiliye Ne Dersin?

Erkeklerin bayanlarda sevmediği en önemli özellikler arasında çok fazla stres olmaları ve paranoyak özellikler göstermeleridir. Eğer sen de bu özellikteki kadınlardan sıkıldıysanız Terazi kadını tam sana göre. Esnek, cool takılan ve her zaman rahat olmayı tercih eden bir sevgilin kollarında olabilirJ

Çok Duygusal Yapıları Vardır

Hani bazı insanlar vardır, bilir misin? Çok severler ancak sevdiği duyguyu açığa çıkaramazlar. İşte tam da o insanlar Terazi burcu kadınları oluyor. Çok duygusal yapıları vardır. Ancak her zaman güçlü olmayı tercih ederler.  Çok duygusal oldukları için Terazi burcu kadını küserse seninle zor barışabilir. O nedenle kesinlikle onu küstürmemeye çalış.

Estetik Anlayışı Yüksektir

Bayanların erkeklere hediye alamamasından yakınan kişilerden misin? Evet, dediğini duyar gibiyimJ Artık endişelenmene gerek yok. Çünkü; Terazi kadınları oldukça zevklidirler ve lüks eşyalardan hoşlanırlar. Üstelik estetik anlayışları da yüksek olduğundan sana hediye alabilecek pek çok seçenek üretebilir. Haydi yine şanslısın. J

Terazi Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Terazi burcu kadını olumsuz özellikleri çok olmasa da her insan da olduğu kadar biraz vardır. Öncelikle çok fazla rahatına düşkün olduklarından dolayı seni sorunların çözümünde yarı yolda bırakabilir. Bir de eğer ekonomik durumun o kadar iyi değilse; Terazi kadınının sana iyi geleceğini söyleyemem. “Davul bile dengi dengine.” Sözü Terazi kadınları için söylenmiş olmalı. Çünkü; onlar lükse ve maddiyata çok önem verirler.

Terazi Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kadınının fiziksel özellikleri konusunda bilgi sahibi olmaya hazır mısın? Hayalimdeki Kadın diyebileceğin özellikleriyle seni cezp eder, emin olabilirsin.

* Dalgalı ya da kıvırcık saçlarıyla herkesten farklı bir sevgilin olacak.

* Saçları dalgalı olmasına rağmen yumuşak özelliğe sahip. Yani onun saçlarıyla oynayarak vakit geçirebilirsin.

* İnce yapılı kadınlardan hoşlanıyorsan, doğru yerdesin. Çünkü; sevgilin olacak olan Terazi kadının kilo problemi yoktur.

* Seksi kadınlar senin ilgi alanına giriyorsa Terazi burcu sevgilin bu ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilir.

Terazi Burcu Kadını ile İlişkiye Hazır Mısın?

Eğer yukarıda saydığım özellikler tam bana  göre diyorsan Terazi kadınlarıyla ilişkiye başlayabilirsin. Ancak yine de ufak bir sorun olduğunu düşünüyorum. Terazi burcu kadını aşk ve ilişkide nasıl diye merak ediyorsun, yanılıyor muyum?

O zaman ben de sana anlatayım. Öncelikle çok sadık bir partnerin olacağını asla unutma. Ancak kendisi biraz utangaç bir hanımefendi. Bu nedenle de sana bu sadık oluşunu cümleleriyle ifade edemese de sen zaten zamanla anlayacaksın. Özellikle seksi bir kadınla ciddi bir ilişki yaşamak istiyorsan bu noktada devreye Terazi kadınlarının girdiğini asla unutmamalısın. Uzun soluklu bir ilişkiye hazır mısın? Ancak cevabın her ne kadar Evet olsa da şunu unutma: Terazi burcu kadını üzülürse zor affeder! Bu nedenle davranışlarına dikkat etmelisin. Bu da sana benden bir dost tavsiyesi.

Terazi Burcu Kadını Cinsellik Davranışları

Terazi burcu kadını cinsellik konusunda biraz farklı bir yapıya sahiptir. Çünkü; o seninle yatak odasına girmeden önce herkes önünde seni öper, sarılır ve cinsellik kokan cümlelerden bahseder. Ancak yatağa girdiğinde daha çekimser davranır. Terazi burcu aşk konusunda olduğu gibi kadınlarının cinsellikleri açısından da çekimser özellikler göstermektedir. Ancak onu senin doğru kişi olduğuna ikna edersen, artık cinsellikte de sınır tanımaz ve kartlarını açık oynar.

Terazi Burcu Kadını Evlilik için İdealdir

Evlenmeyi düşünüyor ve ciddi bir ilişkin olsun istiyorsan Terazi burcu kadınının özellikleri tam sana göre diyebilirim. Zaten onlar bir ilişkiye başladıkları zaman muhtemelen evliliğe gitme amacıyla başlarlar. Ancak unutma bunu hiçbir zaman sana açık ve net bir şekilde belli etmezler. İlişkilerinde ciddi olduklarından dolayı evliliklerinde de ciddi bir yaklaşım göz önüne çıkar ve tıpkı masalın sonundaki gibi Mutlu Mesut Yaşarsınız!

Terazi Burcu Uyum Tablosu

Terazi Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Terazi Burcu

Terazi Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Yay Burcu

Yay Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu