Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

23 Kasım 22 Aralık Tarihleri arasında doğan kişiler Yay burcu özelliklerini taşımaktadırlar. Hem kadınlarında, hem de erkeklerinde farklı özelliklerle karşımıza çıkan Yay burçlarının bugün erkeklerinde görülen özelliklerinden söz edeceğim. Eğer bir Yay burcu erkeğini etkilemek istiyorsan senin için öneriler sıraladım, bu önerilere dikkat ederek onu etkileyebilirsin. Ayrıca bir Yay burcu erkeğinden çıkma teklifi aldıysan da onun özelliklerini bilmek isteyebilirsin. İşte bu merakını da giderecek tüm cevaplar Yay burcu erkeğinin özellikleri başlıklı bu yazımda seni bekliyor olacak. Derin ve uzun bir yolcuğa hazır mısın? Yuyyu seni hayatının erkeği olabilecek kişinin iç dünyasına götürecek.

Yay Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Fiziksel Görüntüsüyle Dikkatleri Üzerine Çeker

Yay burcu erkeği deyince akla ilk gelenler arasında gözleri yer alır. Onun büyük ve oldukça iri gözleri vardır. Bu sayede pek çok bayanı kendisine çeker. Ayrıca sakallarını zorunlu olmadıkça kesmez ve uzun, gür sakallardan hoşlanır. Dudakları ise; dolgunluğuyla meşhurdur. Daha şimdiden ağzın sulandı değil mi?
Spor ve Spor Giyim Onun Vazgeçilmezidir

Spor yapmaktan hoşlanan Yay erkekleri her zaman sportif vücudu ile dikkatleri üzerine toplar. Ayrıca spor giyim ise; onun vazgeçilmezidir. Onunla buluşmaya gittiğinde ne giyeceğini düşünmek için çok zaman harcamayacaksın.

Meraklı ve Kültürlüdür

Meraklı yapısı onu kültürlü bir birey haline getirmektedir. Öyle ki; gittiği her yerde farklı alanlarda bir kitapla onu yakalayabilirsin. Yolculuk ederken, otururken, tatile gittiğinde onun her anı kitap okumakla geçer. Bu yüzden kitaplar hakkında yapılan sohbetlere hazır olmalısın.

İyi Niyetli Bir Erkek Seni Bekliyor

Yay erkekleri oldukça iyi niyetli bir yapıya sahiptir. Herkes hakkında kötü düşüncelere sahip değillerdir. Üstelik sürekli olarak iyilik düşünmelerinden dolayı hem kendilerini, hem de çevrelerini mutlu etmekten fazlasıyla hoşlanırlar.

Kapalı Ortamlar Hiç Ona Göre Değil

Eğer sinemaya gitmeyi, tiyatro seyretmeyi seviyorsan bunları biraz daha az sıklıkla yapmak zorunda kalabilirsin. Çünkü o; kapalı ortamlardan hiç haz etmez. Genellikle açık alanlarda doğayla iç içe şekilde vakit geçirmek onun için en ideal tercih olacaktır.

Yay Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Yay burcu erkeği olumsuz özellikleri de var. Bu nedenle de Yay burcu erkeği 2020 yorumlarında Yuyyu sana bunları da açıklamak istiyor. Bu özellikleri de bilirsen kesinlikle farklı bir sürprizle karşılaşmak zorunda kalmazsın.

Öncelikle çok özgürlükçü bir erkekle bir araya geleceğinin farkında olmasın. Başına buyruk hareketleri ve özgürlükçü yapısı onun en olumsuz özelliği. Üstelik tutumlu bir adam hayatına girmeyecek. Aksine canı istediği her zaman para harcamayı tercih edecek. Eğer bunlar senin için sorun teşkil etmiyorsa; hayatının erkeğini buldun, demektir.

Yay Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Yay burcu erkeği aşk konusunda senin için biraz tehlike arz edebilir. Çünkü; biraz zor ulaşabilen kişiler arasındadır. Eğer sen onun hoşuna gidersen seni fazlasıyla sevebilir ve sana sıkı sıkıya bağlanabilir. Ancak hoşuna gitmezsen ne yazık ki seni hiç de dikkate almaz. Yay burcu aşk konusunda biraz tereddütlük içerebilir. Biraz özgürlük yanlısı olduğundan dolayı senin yasakların ve kısıtlamaların onu sıkabilir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yay burcu erkeğini kendine bağlamak istiyorsan hoşlandığın kadın tiplerine ve karakter özelliklerine bürünmen gerekiyor, tatlım. Bunun için de onun aktif bir şekilde icra ettiği yaşantısına ortak olman lazım. Eğer onun o sürekli hareketlilik içeren yaşantısına uymazsan kısa süre sonra seni umursamadığını göreceksin. Ayrıca, her ne kadar özgürlüğüne düşkün olsa da en büyük özelliği dürüst olmasıdır. Bu nedenle de onun dürüstlük özelliğini göz ardı etmeyip senin de ona karşı yalansız ve dürüst olman lazım. Tek bir yalanını yakaladığı zaman ilişkin sarsıntı yaşar.

Yay Burcu Erkeği Cinsel Tercihleri

Yay burcu cinsellik içeren hayatında da sosyal hayatında olduğu gibi aktif şekilde rol oynar. Planlanan ilişkiler hiç ona göre değildir. Özellikle planlı şekilde cinsellik yaşanıyorsa; o ilişki yarıda kalabilir. Özellikle cinsel hayatında yeni fikirler denemekten hoşlanır. Ön sevişmeyi pek sevmeyen Yay burcu erkeği hızlı bir şekilde cinselliğin uç noktalarına doğru ilerlemeyi tercih eder. Eğer seni iyi bir şekilde tanımıyorsa tanımadan cinsellik yaşamak istemez.

Yay Burcu Uyum Tablosu

Yay Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Yay Burcu

Yay Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Koç Burcu

Koç Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu