Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Aralık ayında doğan kadınların bir kısmı Yay burcunun özelliklerine  hakimken bazıları Oğlak burcunun özelliklerine hakimdir. Ancak bugün Yuyyu sizlere Yay burcu kadının özellikleri hakkında bilgi verecek. Herkesin yakından takip ettiği sitemizde sizlere vereceğim bu ipuçları sayesinde onun tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca bir Yay burcu kadını nasıl tavlanır sorusuna da yanıt bulacağını söyleyebilirim. En ince ayrıntısına kadar yay burcu kadınının özellikleri konusunda sana bilgi verdim. Haydi, başlayalım.

Yay Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Ondan Adeta Zeka Fışkırıyor

Yay burçlarını taşıyan hem kadınların, hem de erkeklerin en belirgin özelliği zekalarıdır. Eğer bir Yay kadını ile çıkmayı düşünüyorsan onun IQ puanının oldukça yüksek seyirde bulunduğunu bilmen lazım. Ekstra olarak sana şunu tembih edebilirim: Zeka geliştirici aktivitelerle uğraşmaya başlamalısın. Eğer senin çok cahil olduğunu anlarsa sana tahammül edemez. Mesela satranç öğrenmeye ne dersin?

Topluma Karşı Duyarlıdır

Toplumsal olaylar ve olgular onu fazlasıyla kendisine çekmektedir. Örneğin; çevresinde yaşanan bir olaya asla sırtını çeviremez. Aksine o olayın içerisine daha fazla müdahil olmak ister. Böyle olunca da onunla birlikte bir Gözün Ablacılık oynamaya başlayabilirsin.

Enerjisi Asla Bitmez

Yay burcu kadını dediğin zaman akla ilk gelecek özellik tabi ki de; enerjisidir. O, enerjisini nasıl üretiyor bilmiyorum ama; sürekli hareket halindedir. Bu yüzden de seninle asla monoton bir şekilde oturmayı tercih etmeyecektir.

Gezmek Onun En Büyük Hobisi

Eğer onun kalbini fethetmek istiyorsan onunla mutlaka gezmeye çıkman lazım. Onu tanıdıkça nereleri görüp nerelere daha önce gitmediği hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Ayrıca onun daha önce gitmediği yerlere onu götürmeyi başarabilirsen mutlaka seni çok sevecektir.

Onu Özgürlüğüne Bırakmalısın

Yay burcu kadınının en belirgin özellikleri arasında belki de en başta özgürlük geliyor. O özgürlüğüne her daim düşkündür. Özellikle özgürlüğünün kısıtlandığını anlayınca hemen geri vites yapacaktır. Seni sevdiğini unutacak ve tartışmaya başlayacaktır. Sana bir tavsiye: “Onu özgür bırak, mükemmel aşkı yakala!”

İlgi Görmeye Bayılırlar

Her kadın ilgiyi sever, biliyorum dostum ama Yay burcu kadınına aşıksan bir tık daha fazla ilgi göstermen gerekiyor. Eğer ona ilgini belli etmezsen; hemen şikayet etmeye başlayacaktır.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay burcu kadını aşk konusunda da dikkat edilmesi gereken burçlar arasında yerini korumaktadır. Sen bir Yay burcuna çok kolay ve hem de ışık hızıyla bile aşık olabilirsin. Ancak onu elde etmek ve onun sana aşık olmasını istiyorsan biraz uğraşı göstermen gerekecek. Bu yüzden de Yay burcu aşk için mutlaka ikna edilmeye çalışılmalıdır. Eğer onu ikna etmekten vazgeçersen o ilişki orada biter. Oldukça dürüst bir karaktere sahiptir. Eğer seninle ilgili olumlu ya da olumsuz bir düşüncesi varsa bunu hemen söyleyecektir. Tabi bu bazı kişileri geri itebilir. Ancak ölümüne eleştiriye açıksan Yay burcu senin kadının olabilir.

Yay Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Yay burçlarının kadınları genellikle kaprisli yapılara sahiptir. Dolayısıyla sen onunla kavga edersen ve bu kavga da ısrarcı olursan ne yazık ki sana küsecektir. Yay burcu kadını küserse de kolay kolay seninle barışmaz. Çünkü; az önce de dediğim gibi oldukça kaprislidir. Sana en başta bir özelliğinden söz etmiştim, hatırlıyor musun? Yay burcu kadını kültürlü ve bilgilidir, demiştim. Evet, dediğini duyar gibiyim. Evet, bu bir olumlu özellik ancak bilgi seviyesinin yüksek olduğunun farkındadır. Dolayısıyla da bazı zamanlarda sana patavatsızlık yapıp kötü bir imaj sergileyebilir.

Yay Burcu Kadını Cinsellik Konusunda Nasıl Davranır?

Yay burcu kadını cinsellik yaşamak için öncelikle uzun zamandan beri aradığı erkeği bulmalıdır. Eğer o erkek onun yakınında değilse de; hiç pes etmeden uzun süre boyunca arayabilir. Hayatının erkeğini bulan Yay kadını onunla aşk yaşamaya başlar. Bu aşkta yaşanan cinsellikler de yay burcu kadını için önem arz etmektedir. Yay burcunun özeliklerini taşıyan kadınlar hayatlarında olduğu gibi cinsel yaşamlarında da özgür olmayı tercih ederler. Ona göre özgürlük hayatın her alanında olmalıdır. Cinsellik de hayatın bir alanıdır. Bunun dışında romantiklerdir ve sınırları kesinlikle yoktur. Eğer sen de onun hayatının aşkı olabilirsen, tüm bu özellikler seni bekliyor olacak. Yuyyu sana başarılar diler…

Yay Burcu Uyum Tablosu

Yay Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Yay Burcu

Yay Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Koç Burcu

Koç Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu