Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

23 Haziran 22 Temmuz tarihleri arasında doğan bir erkeğe aşık olduysan Yengeç burcunun özelliklerini bilmen lazım. Yengeç burcu erkeğinin özellikleri yazımda sana tüm tüyoları vereceğimden emin olabilirsin. Yuyyu olarak bizi takip edersen; Yengeç burcu erkeği hakkında her şey konusunda bilgi sahibi olabilirsin. Enteresan ve ilgi çekici burçlar arasındaki Yengeç erkeklerini tanımaya hazır mısın, tatlım?

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Sempatik ve Dikkat Çekicidir

 Birçok bayanın Yengeç burcu erkeğine aşık olmasının en temel sebepleri arasında; onun çok sempatik olması yer alır. Özellikle Yengeç burcu erkeği bakışları sayesinde hemen hemen her kadını kendisine çeker. Sahip olduğu fiziksel özelikler sayesinde sempatikliğini dışarıya yansıtır. Hatta birçok bayan henüz hiç konuşmamış olsa bile bir Yengeç erkeğini gördüğünde mutlaka bir göz ucuyla da olsa bakar. Yengeç burcu erkeklerinin sempatisi sadece fiziksel özelliklerinde saklı değildir. Diğer yandan konuşma tarzı ve üslubuyla da bu sempatikliği yakalar. O, konuştuğunda sanki çok ünlü bir kişinin karşınızda mütevazi olduğunu düşünürsünüz. Hitap yeteneği çok güçlü erkeklerdir.

Sezgileri Çok Güçlüdür

Yengeç burcu erkeğinin en önemli özellikleri arasında sezgilerini güçlü olması yer alır. Bu da senin için büyük bir avantaj, tatlım. Çünkü, sezgileri ve hisleri kuvvetli olduğundan dolayı senin ne isteyip neyi istemeyeceğini, nasıl rahat edeceğini çok iyi bir şekilde bilebilir. Hatta senin bu konularda ona bilgi vermene bile gerek yoktur.

Romantik ve Özverili Bir Karaktere Sahiptir

Özellikle seninle geçirdiği vakitlerde daha çok romantik olmayı tercih eder. Onun için romantizm hayatın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Başta sen olmak üzere pek çok insana yardım etmeye ve onlara özverili bir şekilde davranmaya dikkat eder. Eğer  sen ondan bir yardım istersen bunu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır.

Kişisel Bakımına Çok Dikkat Eder

Özellikle ülkemizde erkekler bayanlara nazaran kişisel bakımlarını çok önemsemezler. Ancak Yengeç erkekleri bu konuda çok büyük çaba harcarlar. Kullandıkları losyon ve kokulara fazlasıyla dikkat ederler. Giydikleri kıyafetlere ve tırnak bakımlarına özen gösterirler. Yani; temiz ve bakımlı bir erkek seni bekliyor, tatlım.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yengeç burcu erkeği bir kadına güvendiğinde onunla uzun soluklu bir aşk yaşayabilir. Bu yüzden de eğer Yengeç burcu erkeği nasıl aşık olur diye soruyorsan ona güven vermen sana aşık olması için önemli bir anahtardır, diyebilirim. O, güveni başa  koyar. Ardından da yardımseverliği ile dikkat çeker. Kendisi yardımsever bir erkek olduğundan dolayı aşk hayatında ona eşlik eden kadının da yardımsever bir kişi olmasını isteyebilir. Genellikle evlilik adamıdır. Yani; eğer onunla bir evlilik düşünüyor ve aile kurmak istiyorsan doğru kişiyle beraber olduğunu sana söyleyebilirim.  Aile kurduğu zaman da daha sadık ve ailesine, çocuklarına bağlı bir eş özelliği gösterir.

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu da Yuyyu‘ya en fazla gönderilen sorular arasındaydı. Bu yüzden sana bu soruyu da cevaplama istedim, tatlım. Yengeç erkekleri daha çok feminen kadınlardan hoşlanır. Kıyafetlerine dikkat eden ve kadınsı özellikler gösteren kadınlar onun ilgi alanına girer. Ayrıca kendisinin bilgisine ve yardımına başvuran kadınlar da onun ilgi alanına girmektedir. Yani; başına buyruk olan, sadece kendi bildiği şeyin doğru bilgi olduğuna inanan kadınlar onun pek hoşuna gitmez. Onun için bir kadının başı sıkıştığı zaman ilk yardım edecek kişi kendisi olmalıdır. Yengeç erkekleri kendi düşüncelerini önemsemeyen ve onlara danışmayan kadınlardan hoşlanmazlar.

Yengeç Burcu Erkeği Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Yengeç burcu erkeğinin daha önce sezgilerinin ve hislerinin çok kuvvetli olduğunu sana söylemiştim. Bu yüzden de cinsel yaşamında belirli tercihler yaparken sezgilerine göre hareket eder. Çünkü; o da sezgilerinin kuvvetli olduğundan ve ona en doğru yolu göstereceğinden fazlasıyla emindir. Sezgileriyle hareket ederek kendisi için en doğru partneri bulur. Kendisi için doğru ve sadık bir cinsel partneri bulduğu zaman da onunla sonuna kadar yoluna devam eder. Ancak en olumsuz yanı; ruh halinin sürekli değişiyor olmasıdır. Onu cinsellik yaşarken kimi zaman aktif ve dinamik görebilirsin, kimi zaman da çok sıradan gelebilir. Bu yüzden detaylara çok dikkat etmeden anı yaşamalısın, tatlım.

Yengeç Burcu Uyum Tablosu

Yengeç Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu