Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

23 Haziran 22 Temmuz tarihleri arasında doğan kadınların sahip olduğu burç Yengeç burcudur. Sen eğer bir Yengeç kadınını tavlamak istiyorsan ve bir türlü çözüm üretemediysen bu yazı sana gelsin. Yuyyu tarafından hazırlanan bu yazıda yengeç burcu kadınının özellikleri hakkında sana bilgi vereceğim. Bir Yengeç kadınını nasıl etkileyeceğin ve Yengeç kadınlarının dikkat çeken yanlarını sana anlatacağım.

Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Güzelliği ile Göz Doldurur

Yengeç burcu kadınlarının pek çok dikkat çeken yanı vardır. Ancak senin de tahmin edeceğin üzere en dikkat çeken yanı; fizikleridir. Güzellikleri sayesinde göz dolduran Yengeç kadınlarının fiziksel özelliklerinden söz edecek yazıma başlamak istedim. İlk olarak saçlardan başlayalım. Bu kadınların saçları oldukça gür ve dolgundur. Bu nedenle de saçlarıyla seni mest edebilirler. Çene yapıları normal  boyutlardadır ve genellikle gözleri de normal boyutlarda olur. Eğer iri gözler seviyorsan; Yengeç de bu tür gözlere rastlaman oldukça zor, sana söyleyeyim. Güzel bir proporsyona sahiptir. Dolayısıyla eğer bana Yengeç burcu kadını güzel olur mu diye soruyorsan sana yanıtını verdiğimi düşünüyorum.

Evcimen Yapıları Vardır

Yengeç kadını unutulmaz yanı ve en dikkat çeken özelliği evcimen olmasıdır. Bayanlar genelde dışarıda gezmeyi, alışveriş yapmayı ya da dolaşmayı tercih ederler. Ancak Yengeç kadınları bu tabuyu tamamen yıkıyor. Onlar için ev çok önemlidir. Evlerinde zaman geçirmeyi ve her zaman evde kalsalar bile yeni bir şeyler üretmeyi tercih ederler.

Romantik Bir Yapıya Sahiptirler

Duygu mu, mantık mı diye sorsan; Yengeç burcu kadını sana hep duygu cevabını verebilir. O, her ne kadar zeki bir kadın olsa da genellikle duygularıyla hareket eder. Özellikle birebir ilişkilerde mantığını bir kenara bırakmayı tercih eder. Bu durum da ona romantiklik özelliği vermektedir.

Geleneksel Bir Karaktere Sahiptir

 Günümüzde artık anaç kadınları bulmak çok zordur. Ancak dostum, sana müthiş bir sürprizim var. Eğer anaç kadın arayıp bulamıyorsan; hemen çevrendeki Yengeç kadınlarını araştırabilirsin. Çünkü; onlar tamamen geleneklerine bağlı ve aile hayatına önem veren gelenekçi yapıları ile dikkat çekerler.

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk konusunda diğer burçlara nazaran daha sadık bir karakterle karşımıza çıkmaktadır. Son derece eşine ya da sevgilisine bağlı bir yapısı vardır. Yengeç kadını aşık olduğu zaman onun için dünyanın diğer öğeleri görünmez olur. Yanından çok yakışıklı biri geçse bile sürekli “Allah sahibine bağışlasın.” Modundadır. Sadakat onun için bir numaralı özelliktir. Tabi gösterdiği ve asla vazgeçmeyeceği sadakatin aynısının sende de bulunmasını bekler. Eğer sen de aynı sadakati görmezse; sadık olmaktan vazgeçmez yeni ilişkilere yelken açarak bu sadıklığını diğer partnerlerine gösterir. Kısacası seni terk edebilir, dostum. Bu konuda eğer dikkatli şekilde davranış sergilersen ilişkin uzun ömürlü olabilir.

Yengeç burcu kadınının aşk ilişkilerinde gösterdiği bir diğer özellik de romantik olmasıdır. Az önce de dediğim gibi onun için aşk devreye girdiğinde mantık devre dışıdır. Senin onun hayatına iyi gelmeyeceğini bilse de eğer duyguları ona aşık olmasını emrediyorsa; duygularını dinler. Bu yüzden Yengeç burcu kadınını tavlama konusunda pek zorlanmayabilirsin. Ancak ilişkinin uzun süreli devam etmesi tamamen sana bağlıdır.

Yengeç burcu kadının belki de en iyi yanı; sevdiklerini korumasıdır. Özellikle de aşık olduğu insanı tıpkı bir anne gibi korumaya geçer. Senin kılına zarar gelsin, istemez. Bu yüzden de seni her zaman koruyan ve yanında olan bir bayana kollarını açacağını bilmen gerekiyor.

Yengeç Burcu Kadını Cinsellik Konusunda Nasıldır?

Yengeç kadınının sadık olması aslında cinsellik konusunda da diğer burçlardan farklı şekilde davranmasına sebep olmaktadır. Eğer aşık olmadığı biriyle cinsel anlamda bir yakınlaşma meydana geliyorsa hemen bu yakınlaşmanın önüne set çeker. Sadece aşık olduğu insanla bir arada olup cinsel ilişki yaşayabilecek özelliğe sahiptir.

Aşık olduğunda Yengeç kadını belki de dünyanın en tutkulu kadını haline gelebilir. Ancak aşkı ön plana  geçtiği için cinsel yöndeki isteklerini de sana pek fazla dile getiremeyebilir. Eğer ilişkinde böyle bir durum sezersen; bundan sonra iş sana düşüyor. Onun cinsellik konusundaki isteklerini öğrenmek için etkilemeye çalışmalısın, Yuyyu sana başarılar diler

Yengeç Burcu Uyum Tablosu

Yengeç Burcu
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Burç Uyumları
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu